Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez beteges?

Szerintetek ez beteges?

Figyelt kérdés

elméletileg jön egy uj làny az osztàlyba es azt sportolja mint amit en is sportoltam.az oszt.főnökom szerint nem csunya lany.

a fura az h eddig mindig örültem ha jott egy uj.gyerek most azonban kiegyalltalan nem orulok.

nallunk megvan az osztalykozosseg es igen vannak klikkek de mindenki imad mindenkit csak epp nem mondja rl az osszes titkat mindenkinek.

valahogy attol felek h o most jon es elveszi a hejemet az osztalyba !!vagy elveszi a barataimat.

!!!PEDIG MÈG NEM IS LÀTTAM!!!


LÀNY



2013. ápr. 12. 21:46
 1/5 anonim válasza:
Féltékeny vagy :) Ez természetes, nem akarod elveszteni a barátaid nem akarsz egyedül lenni.
2013. ápr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Nem az, ez csak a féltékenység mirtusza :D De lehet van akkora szerencséd, hogy segíteni tud majd a nyelvtan házik megírásában.
2013. ápr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 ! :D
2013. ápr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Félted a helyes az osztályban.

Szerintem válts taktikát.

Barátkozzatok össze, legyetek jóban. Ha őt megkedvelik akkor te sem maradsz le.

Viszont ha megutálod, akkor bajba kerülhet a státuszod.

Közmondás is azt tartja, enged magadhoz közel az ellenséged, hogy tudd mire is készül.

Egyébként ha megismered, szerintem egy idő után már nem látsz veszélyt benne.

2013. ápr. 13. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Barátnőmnél is ez volt amikor jött egy új lány ő is ettől tartott de végül jóba lettek csak barátkozz vele aztán annyi :D
2013. ápr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!