Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki tanácsot adni, válaszol...

Hella97 kérdése:

Valaki tanácsot adni, válaszolni, aki ebben benne van?! Mert ne csak álmodozni, vágyakozni akarok, hanem a valóságban benne élni!

Figyelt kérdés
Nem vagyok elégedett az életemmel, keresem a társaságikörömet!Mindigis olyan barátokra vágytam,akik velem egy érdekűek. Ha továbbra sem lesznek,nem tudok boldogan élni,s hogy hol a helyem!Ha lennének,akkor nem lennék depis,szomorú!Barátom sincsen,s ha most nem találok, akkor úgy gondolom,hogy később sem.Azért hozom ezt össze,mert úgy gondolom h ilyen fiút, csak ilyen körben ismerhetnék meg. M?

2013. ápr. 15. 20:18
 1/5 anonim válasza:

Ha az álmodozásról van szó,abban én verhetetlen vagyok!Minden reggel buszon,zenehallgatás,és már meg is van a napi adag.Ez nekem olyan mint másnak a drog..egyszer-kétszer fordult elő az,hogy otthon maradt a füles.Borzalmas volt,egész nap tiszta depi voltam.

Úgy érzem mi el tudnánk beszélgetni,ha van kedved írj bátran! :)

2013. ápr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Bár nekem elég nagy haveri/baráti köröm van,nincs köztük olyan aki velem megegyezően gondolkodna.Néha elég szépen elkap a depi,hogy nem találok még egy ilyem embert mint én,de sajnos nincs mit tenni. :(
2013. ápr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 niltwill válasza:

Én már régóta egyedül vagyok. Már úgy gyerekkorom óta. De jól elvagyok. Megszoktam, már régen nem vágyok barátokra. Engem lekötnek az introvertált tevékenységek. Mi a francnak kellenek a barátok? A valóságban senki nincs olyan aki engem mondjuk megértene, meg úgy tudna társalogni velem, komoly témákról. Próbáltam én itt a neten is. Írogattam én üzeneteket szépen másoknak, rengetegszer, aztán nem is méltattak semmi válaszra. Ha meg igen (nagy ritkán), akkor egy-két üzenet után már nem voltam többé érdekes a számukra. Ennyit róluk, szerintem a mai barátkozás már inkább ilyen érdekbarátságról szól, tehát elvárnak valamit azé hogy a barátjuk légy. Tudod mikor fogok én úgy ugrálni ahogy ők elvárják...engem ne akarjanak a gusztusokra formálni, hogy szétessen az egyéniségem. Én nem leszek olyan mint ő-ők.


Csak annyit tudok ajánlani, hogy tanuld meg egyedül ellátni magadat. Én is ezt teszem. Hidd el, jobb egyedül.

Írod hogy fiúval akarsz megismerkedni. Nem kell. Én nem voltam még sose szerelmés, de amilyen érzelmi függőséget okoz, nem is akarok lenni, mert teljesen irracionális az hogy csak egy személy legyen a prioritásban. Olyan nagyfokúvá válnak az érzelmek, meg ingadoznak boldogságtól a depresszióig, hogy inkább nem kérek ebből az érzelmetes hullámvasútból. (Ezt így olvasásból szűrtem le, hogy milyen lehet.)


Itt vannak a szüleim, veszekednek meg civakodnak egymással mindenen. Na az ilyenek miatt is jobb egyedül lenni. Akkor nincs aki idegesítsen, meg zaklasson. Boldog lehetsz magadban is.

2013. ápr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,én is megértem ezt az egészet,de mivel én ezzel a kérdéssel jöttem,nyílván megoldásra illő választ szeretnék kapni! Így is sokszor vagyok egyedül,és azért írtam ezt,mert ezen változtatni szeretnék! Csak nem vagyok azért hülye,mert társasági lény vagyok!?.. Nem is azt mondom,hogy én annyit csalódok ilyen téren a z emberekben,csak keresem a helyem,utam!... Valaki egyéb válasz? Hol ismerkedhetek hozzám illő/hasonló emberekkel????!!
2013. ápr. 16. 12:54
 5/5 anonim válasza:

Társasági lény vagy..ezért még senki nem lesz hülye! :-)

Nagyobb bulikba,szórakozóhelyeken szerintem teljesen esélytelen,hogy ilyen emberekkel ismerkedj.Maximum kisebb házibulikban,utcán,kávézóban,cukrászdában,esetleg interneten! :)

2013. ápr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!