Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy érjem el az hogy egy...

Hogy érjem el az hogy egy fiúbarátom szóba álljon velem újra?

Figyelt kérdés

Szóval úgy történt, hogy van egy fiú, akinek írtam egy levelet, de nem fogadta túl fényesen..

Azóta, (mert nagyon jó haverok voltunk) hozzám sem szól egy mukkot sem.. és sok mindent mondd a hátam mögött.. de ez most nem lényeg.. csak hogy mit tehetnék, hogy újra szóba álljon velem. Sajnos most az a helyzet, hogy tőlem ezt nem nagyon várta. De már nem tudok semmit sem tenni.. tanácsra van szükségem. HELP!



2013. máj. 16. 16:53
 1/4 anonim válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy kielégítheted-e szájjal. Garantáltan csak veled akar majd lógni.
2013. máj. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Küldj levélbe 1 meztelen képet magadról

csak visszaír valamit

2013. máj. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Olyan levél volt, hogy szerelmet vallottam neki benne!

És mivel nagyon jóban voltunk, meghökkent, hogy én ilyet írtam neki.. és most haragszik is rám, meg szóba sem áll velem.. és most már nem szeretném, hogy járjunk, csak hogy megint barátok legyünk. És mellesleg már olyat is hallottam, hogy azt mondta, hogy hallani sem akar rólam. /csak hogy érthetőbb legyen/

2013. máj. 16. 17:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne akard. Hagyd így a dolgot. Nem volt hajlandó megbeszélni veled? Még akkor is ha nem akar veled járni, miért ne mondhatná el ezt?

Mivel olvasta a levelet, s így reagált, gyakorlatilag semmibe vett téged. Tényleg akarsz még barátkozni vele? Ne tedd!

2013. máj. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!