Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék egy fiúlegjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy fiúlegjobb barátot és nem egy 10 ével idősebet, de vannak haverjaim de nagyon jó fiúbarátom nincs, pedig szinte midekinek van, minden lánynak. Nekem honnan lesz?

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 18:52
 1/7 A kérdező kommentje:
15/L
2012. nov. 27. 18:53
 2/7 anonim ***** válasza:
Aham, és akkor mert most mindenkinek van, neked is muszáj követni a "trendet"?
2012. nov. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
azok a legjobb fiúbarátok arra várnak hogy összejöhessenek azzal a lánnyal, egyszóval kb pincsik... neked is kell pincsi?xD pasit szerezz magadnak, és azzal megoszthatsz mindent...
2012. nov. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
privi?:D 17/f
2012. nov. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
èdes Istenem! -.-" biztos trend miatt szeretnék.és nem kis pincsik.neked sajnos biztos nincs egy baràtnőd se..:)....
2012. nov. 27. 19:08
 6/7 anonim ***** válasza:
csak segíteni akartam ha véletlen lenne pasid, hogy ne nagyon legyen kellemetlen elküldeni a "fiúbarátaid" ha persze nem szrnak le ha van barátod :DDD
2012. nov. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha 5 évvel idősebb még belefér... nekem is kéne egy lány legjobb barát... :)
2012. nov. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!