Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan felejthetném el a...

Hogyan felejthetném el a (volt) legjobb barátomat? ( több lentebb)

Figyelt kérdés
Nagyjából 4 évig tartott a baráti kapcsolatom az illető fiúval. Én rajongásig szerettem őt és aztán szerelmes is voltam belé, de ezt ő sosem viszonozta, csak a baráti felét. Nem is volt baj, már úgy érzem. Rettentő jóban voltunk és nagyon sok dolgot megtett értem és én is érte - azt hiszem, legalábbis ezt mondta egyszer. Viszont sokszor összevesztünk, leginkább azért, mert szerelmes voltam belé. Októberben összeismerkedtem a jelenlegi barátommal, aki nagyon szeretek és abban a hónapban szakadt meg a kapcsolatunk is a legjobb barátommal, januárban viszont egyszer még írt, hogy most csak rám számíthat, kb egy hétig még írtunk egymásnak és azután teljesen passzív lett. Akartam találkozni is vele de elutasította, ha írok neki, egy szóban válaszol, most már ezért sem keresem. De azóta is rettenetesen hiányzik és sokszor álmodok vele, hogy kibékültünk. El akarom felejteni, de nem megy... Most mit tegyek akkor?

2013. máj. 19. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
ugyan ez van velem, csak nálam csaj. egy dolog a bevált módszer: sz@rd le! felejtsd el.
2013. máj. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igyekszem. ;)
2013. máj. 20. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!