Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennétek ha az egyik...

Mit tennétek ha az egyik legjobb barátnőd a "haverját"aki állitólag nem is a pasija őt választja helyetted?

Figyelt kérdés
megtetszett neki egy fiú kicsit késöbb már elkezdtek beszélni aztán délutánonként találkozgattak már nem én töltöm vele a délutánokat (ez még ugy el is menne) de hogy már egész szünetbe odacsődül az a hülye gyerek és már nem is foglalkozik velem meg a másik barinőmmel sem szerintetek jól tettük hogy nem beszélünk vele?

2013. máj. 17. 22:51
 1/5 Allenicor válasza:
1
2013. máj. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Allenicor válasza:

Féltékeny vagy. Ha szeretnéd visszaszerezni akkor szerezz te is egy pasit akit féltékenység céljából szerzel meg és látja hogy te nem érdekled és féltékeny lesz és visszajön. de ez 50 % hogy beválik.Ha nem sikerül, akkor ott vannak még a barátnőid :D a te esetedben barinők :D

És lehet megszereted a pasit akit csak más célból használtál

2013. máj. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem, ha a pasit valasztja... Total elvakult a szerelemtol. Ez vegulis neki jo, mert van baratja. Probalj meg olyan idopontpkat ajanlani, amit nem a pasijaval tolt, hogy egyutt legyetek. Vagy ha nagyon zavar, beszelj vele. Mondd el a problemad, de persze tapintatosan:) Legalabbis en ezt tennem ilyen esetben.
2013. máj. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alaque ***** válasza:
Egy barátnak el kell fogadnia, hogy a barátjának mi a fontos, mi a jó. Eléggé óvodás mentalitás ez a "más lett a legjobb barátod, most már nem beszélek veled".
2013. máj. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én nem ezt mondtam. Miért neked amúgy hogy esne, ha a legjobb barátnőd nem beszélne veled, mert inkább lóg a "fiújával", mint veled?
2013. máj. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!