Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Adnátok kölcsön egy régi...

Adnátok kölcsön egy régi barátnak 5 rugót?

Figyelt kérdés

Nem a legjobb barátnőm kérte, csak egy sima régi barátnőm. Nem tudom hogy merjek-e neki adni...

Szerintetek? Ha nem adok akkor tuti megsértődne, csak valahogy nálam "kigyulladt a stop tábla". A legjobb barátnőmnek gondolkodás nélkül adnék, de ezzel az ismerősömmel csak pár hónapja vettük fel újra a barátságot, volt hogy hónapokig nem is beszéltünk, de amúgy évek óta ismerem.


2013. máj. 24. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ, mekkorák, és hogy mire kell neki. Ha pl. csak ilyen kicsi, ami a tollakban van, azt adnék talán, na de ha annál nagyobb, pl. egy puskába való, azt már nem.
2013. máj. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vicces hozzászólást. Akkor lefordítom: 5000 Ft-ot takar az 5 rugó, a többi olvasó számára biztosan egyértelmű lesz.
2013. máj. 24. 15:32
 3/7 anonim válasza:
100%
Hát ez nagyon nagy volt :D :D Vagy 2 percig gondolkodtam hogy mivan mit írkál ez :D :D
2013. máj. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Köszi a kiegészitést, eddig nem tudtam, mit kezdeni a rugó mint mértékegységgel.
2013. máj. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Háát. Sajnos tapasztalatból tudom, hogy gyakran úgy kell visszakönyörögni a kölcsön adott pénzt....Mintha ő tenne szívességet. De ez egyénfüggő, ha rossz érzésed van vele kapcsolatban, akkor inkább ne. Érdemes átgondolni miért is ismerkedett meg újra veled, milyen volt régen, megbízható e.
2013. máj. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Én biztos nem adnék. Eleve lenézem az ilyen kérincsélő embereket.
2013. máj. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Attól függ, hogy mire kell neki, ha létszükséglet, akkor adnék.
2013. máj. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!