Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az hogy a régi...

Miért van az hogy a régi barátok elpártolnak tőled és az újakkal meg nagyon jóban vagy?

Figyelt kérdés

Lehet hogy a fő kérdést kicsit rosszul fogalmaztam ezért ide leírom.

Van egy haver akivel még óvodában nagyon jóban voltunk utána vagy 5-6 osztályos korunkig úgy alig szóltunk pár szót egymáshoz(Annyi hogy reggelente a buszon egy "Cső" szó, nem egy suliba járunk).7-edikben már egyáltalán nem is dumáltunk, még csak nem is láttam sokszor.Aztán most nemrégiben megint találkoztunk, és megint haverok lettünk.Segít mindenben,megosztunk egymással dolgokat, dumálunk, hülyülünk, megyünk összevissza, koncertekre járunk stb.Úgy 1 hónapja lehet ez és azóta vele is meg még 3-4 ismerősével is ugyanilyen kapcsolatba lettem.

A régi barátok viszont, nem is voltak velem olyan jó viszonyba, és még velük is oviba jóban voltunk.Aztán utána külön suliba jártunk, majd ők átjöttek oda ahová én járok.Ez volt harmadikban.Akkor úgy ötödikig jóban voltunk.Utána már csökkent a jó viszony, és végül már vagy 3 éve k*csögök hozzám.Ugyanígy a 8éve osztálytársaimmal is ez van (kivéve egyet).


Miért van az hogy akikkel azt hisszük sokáig hogy jóban vagyunk, azok egy idő után elhidegülnek és úgymond elárulnak, akikkel alig beszéltünk viszont nagyon jó haverok lesznek?



2013. máj. 21. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Az emberek változnak, és mindez a Sors fintora. :) Erre nincs szabály, egyszerűen ennek tudható be, hogy a világlátás és a gondolkodásmód változik.
2013. máj. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem :).Csak hát kicsit fura hogy 8évig ismerem őket és hirtelen vége mindennek
2013. máj. 22. 20:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Előfordul....
2013. aug. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!