Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez a nő mit akar?

Ez a nő mit akar?

Figyelt kérdés
40 éves,meleg férfi vagyok.Párszor,a 10 éves unokahugomert mentem a sulijába, ahol összeismerkedtem a legjobb barátnője anyukájával,kapcsolatban élő, 30-as nőről van szó.Fent vagyok a facebookon,ismerősnek jelölt ez a nőci jó pár hete.Jó sok helyen megfordultam ezen a földön,csomó képem ezt bizonyítja is :), ezt azért írom mert egy ideje elkezdett írogatni privátba, hogy de jó nekem,annyi gyönyörü helyen jártam,blablabla.Tegnap meg az élettársától kaptam egy privát üzenetet,mit akarok én tőle???Csak röviden válaszoltam,tévedésben vagy ember.A nőci járt már 1szer a lakásomba,látta,tudja egyedül lakom de azt nem h meleg vagyok.Jól szituált körülmények között élek,amit róluk nem mondható el,ezt nem dicsekvésként írom.Szerintetek,mit akar ez a nő tőlem??
2013. máj. 25. 12:42
1 2
 1/11 anonim válasza:
pénzt:D
2013. máj. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
na, szerinted mit akar te nyomi? Ha nem tudja, hogy meleg vagy, mégis mit akarhat? ^^ "öcsém mennyi idióta szaladgál ezen a Földön..."
2013. máj. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az én gyanúm is az,anyagi hasznot szeretne.Múltkor meghívtam a gyerekeit fagyira,gondolhatta magában, talán nem jár rosszul velem de, nem fogok többé válaszolni privát üzeneteire.
2013. máj. 25. 13:06
 4/11 A kérdező kommentje:
Az előbb írtam te 2-es nyomi,elképzelhető anyagi haszonra reménykedik .
2013. máj. 25. 13:10
 5/11 anonim válasza:

Ha az unokahúgod legjobb barátnőjének az anyja, aki járt már a lakásodban, fagyiztattad a gyerekeit, annyira nem rökönyödhetsz meg, ha szimpi lettél neki és keresi a társaságodat. Amíg nem ír kétes üzenetet, nem mászik rád, nem igazán lehetsz felháborodva.

Amúgy nem lehet, hogy csak tetszel neki? Ha fiúkkal ismerkedsz ott is rögtön az gondolod, hogy biztos a pénzedre hajtanak? Persze ezt sem lehet kizárni, de elég mérgező mindig ezen kattogni.

2013. máj. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bejossz neki. Tartani kene a harom lepes tavolsagot, mivel ugy sem lesz semmi.
2013. máj. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tegnapelőtt késő este,írt megint egy üzenetet de már nem reagáltam rá,megpróbálok egy bizonyos távolságot tartani köztünk.
2013. máj. 27. 01:20
 8/11 anonim ***** válasza:

Kerd meg udvariasan, h ne irjon, mert ez neked kellemetlen. Gondolom olyan surun nem talalkoztok, h ezentul allandoan feszengeni kellene.

Nekem volt egy olyan kitarto (elmebeteg?) hodolom, h hetekig irkalt bizonyos idokozonkent, annak ellenere, h nem valaszoltam. Majd mikor rajott, h letiltottam FB-rol, olyan sms-t kuldott... Arra sem irtam. Most csend van.

2013. máj. 27. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem válaszolok az üzeneteire,úgy látom ez bejönn.Személyesen meg jó ha max 1-2 havonta egyszer futunk össze.
2013. máj. 27. 14:22
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
Hajts rá a barátjára, egyből észhez tér, és leakad rólad.
2013. máj. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!