Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van valaki aki szegény és...

Van valaki aki szegény és barátkozni akar? Többi lent

Figyelt kérdés
Már 1 csomó emberrel összehaverkodtam neten, de mindegyik gazdag, a szüle v diplomaták v boltjuk, éttermük, hoteljük van stb., azt összesnek van háza a balatonnál, külföldön nyaralnak , akkor házuk van mint a parlament stb.. nincs valaki aki haverokat keres, de normális?? aki nem gazdag és beképzelt? ha van akk az írjon!

2013. máj. 17. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Hoteljük boltjuk van? Hol ismerkedsz te a snob chaten? :D
2013. máj. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem átlagos helyen ismerkedik, csak minden kamu dumát bevesz:)
2013. máj. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
5-ből 3-nál voltam és tényleg van boltjuk meg éttermük. és rohadt gazdagok. és am játékokban
2013. máj. 17. 13:56
 4/5 anonim válasza:

Van az a mondás, hogy aki dicsekszik annak adni kell, aki meg sír attól elvenni.

Én leginkább olyan embereket ismerek, akik ugyanígy megjátsszák magukat, hogy milyen jómódúak aztán máról-holnapra élnek, hónap végén meg már a küszöböt rágják.

2013. máj. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ez milyen játékban van? csak mert írtad hogy "és am játékokban"
2013. máj. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!