Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan érhetném el hogy a...

Hogyan érhetném el hogy a barátnőm jobban kedveljen?

Figyelt kérdés

2 éve ismerjük egymást, tök jól kijövünk. Osztálytársam, anno tesóink is osztálytársak voltak. Van egy másik lány is, őt is bírom. Ők már régebb óta ismerik egymást, és mindent elmondanak egymásnak. Hárman egész jól meglennénk csak az a baj, hogy minden (!) nap összeveszünk valami hülyeségen tehát mindig haragszik valaki valakire. Már többször is mondta nekem (az elsőnek említett lány) hogy legjobb barátnője vagyok, sőt a másik is... Volt egy kisebb összetűzésem (1. lány) is, iskolai tárgyalás lett belőle. Én megbocsájtottam neki, ő is nekem de elég rosszul esett hogy nem bízott bennem. És persze a nagy szerelme a legjobb fiú haverom :D Lehet hogy kihasznál? Már említettem neki és ő tagadta. Mit tegyek? Kérlek segítsetek! :) (értelmes válaszokat pontozok)

12/L



2013. máj. 25. 21:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzátenném hogy eléggé megvisel, vágom a kezem aminek nem igazán örül. :S
2013. máj. 25. 21:21
 2/5 anonim ***** válasza:

Soha nem értettem ezt a kézvagdosást. Nekem is volt ilyen csajom, aki vagdosta a kezeit ollóval, késsel meg borotvával, de minek, azt nemvágtam...

Gondoltam lelkibeteg, hogy kevésnek látja önmagát és frusztrálja őt, hogy nem fog mindent elérni az életben, amit szeretne. De aztán meg simán megszabadult tőlem, szal nem volt kisebbségi komplexusa, mert tudta, hogy könnyen talál magának mást. Akkor meg nem értem mi baja volt... -.-'

2013. máj. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom rossz szokás én próbálok leszokni de amikor megbánt így a legegyszerűbb kitölteni a mérgem hogy ne ártsak másnak...
2013. máj. 25. 21:29
 4/5 anonim válasza:

Én így csinálom ilyen helyzetekben:

Amikor beszélsz vele mindig a szemébe nézz, az elég sok mindent elárul (tudom kissé másoltan hangzik, de igaz)pl. látszik a szemében h csak a fiú kell neki

Ha gondolod hogy csak kihasznál NE mondd meg neki, úgyis tagadni fogja!!! Inkább kevesebbet beszélj vele és hanyagold. Ha ezt észreveszi akkor tényleg barátnőjének tekint vagy legalábbis érdeki mi bajod van. Ha nem, hát akkor meg felejtsd el...

2013. máj. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát jobb mint ha másokon tölteném ki a dühöm (volt már eset erre.. eljárás is indult ellenem úgyhogy maradok ennél)

Megfogadom a tanácsod és lesz ami lesz... Az a baj hogy nemrég mondtam el neki hogy el fogok költözni (nagyon messze)és ezen is eléggé kibukott és nem tudom hogy tisztázzam előtte vele ezt az egészet vagy legyünk jóba amíg itt vagyok..?

2013. máj. 28. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!