Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan érhetném el, hogy...

Hogyan érhetném el, hogy legyen önbizalmam? 16 éves lány vagyok, nincs önbizalmam.

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Úgy, hogy elkerülöd nagyban ezt az oldalt, mert 1 perc alatt rommá rombolom a maradék önbizalmadat is.
2013. máj. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézz motivációs videókat.
2013. máj. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

1. sport

2. hobbi

(a kettő fedheti egymást)

3. önkéntesség.


Meglesz mind a 3 pont vagy legalább kettő, máris tudatosabb, ember lettél és önbizalmad is lesz.

2013. máj. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
26 évesen nekem is szükségem volna kicsit többre,mióta felelős lettem egy kutyáért kicsit érezhető hogy javult a dolog.
2013. máj. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
sehogy. az önbizalmat nem lehet növelni.
2013. máj. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

AZ elsőnek igaza van...tényleg kerüld az oldalt mert itt nagyrészt csak idióta tanácsokat kapol


Először is tisztában kell lenned hogy te NEM tudod növelni az önbizalmadat.Ez nem így megy hogy fogja magát az ember és ráparancsol saját magára hogy "na akkor most nőjjön az önbizalmam"


Ahhoz hogy nőjjön az önbizalmad szükséged van pozitív visszajelzésekre a többi embertől.Ahhoz hogy ezeket a visszajelzéseket megkapd változtatnod kell (valószínűleg) a külsődön.Utána fog nőni az önbizalmad de ez esetben ki nem szarja le az önbizalmat ha már pozitív visszajelzéseket kapsz.Ezért nem értem hogy mi a jó büdös francért jönnek az emberek ezzel az idióta önbizalmas baromsággal.A bátorság az sokkal fontosabb


Például egy srácnak hiába van önbizalma ha fél a lányoktól

2013. máj. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérd meg a legjobb barátodat, vagy csak szimplán egy barátot , hogy mondja el neked, hogy mi az amit szeret benned.
2013. máj. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

SZERINTEM SEGÍT, HA OLYAN DOLGOT CSINÁLSZ, AMIBEN JÓ VAGY.

MERT HA MONDJUK JÓL RAJZOLSZ, AKKOR SOK DICSÉRETET KAPSZ..STB. ÉRTED?:) JA ÉS BOCSI, A CAPS LOCK-ÉRT:)

2013. máj. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!