Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » IMÁDOM PARIS HILTONt!! Van...

Joe Makepeace kérdése:

IMÁDOM PARIS HILTONt!! Van olyan e-mail cím, ahova lehetne NEKI üzenni?

Figyelt kérdés

Az idióta, ellenséges anti-rajongó hülyék bunkó válaszaira, PARISt sértegető megjegyzéseire nem vagyok vevő, ahogyan Ő sem, nem foglalkozok velük, el sem olvasom!!!!

PARIS rajongók! Tudtok segíteni nekem?! Nagyon fontos lenne!

Biztos hogy nincs közvetlen e-mail címe, de talán valamelyik rajongói klubbon keresztül lehet neki eljuttatni levelet!



2013. máj. 27. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Jó, jó, de MIÉRT KIABÁLSZ?


Szerinted van neki publikus, és el is olvassa? Max kapnál egy sokszorosított autogramos képet, a kisasszonyt meg nem érdeklik a rajongók.

majd elmúlik

2013. máj. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem! :) Szerintem próbálkozz Twitter-en, bár nem biztos hogy észreveszi amit írsz neki, de próbáld meg, lehet, hogy szerencséd lesz. Ha akarsz, írhatsz neki levelet erre a címre:

Paris Hilton Entertainmen

2934 1/2 Beverly Glen Circle

Suite 383

Bel Air, CA 90077

USA

2013. máj. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hilton.paris@freemail.hu
2013. máj. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó vicc. :D
2013. máj. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A 2-es válaszolónak nagyon köszi a segítséget (ha gondolod írhatnál privit, nagyon örülnék neki, mert sajnos nem sok magyar PARIS rajongóval van kapcsolatom!

Várom még a további tippeket, az e-maillel kapcsolatban, tényleg nagyon-nagyon fontos nekem, és hatalmas segítség!!!!!

Nagyon köszönöm előre is!

2013. máj. 28. 19:50
 6/7 anonim válasza:
:DDDDD üzenj neki twitteren
2013. máj. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia! :) Én 20 éves vagyok, és szeretem Parist, találkoztam is vele pár éve amikor magyaországon járt, még kezet is fogtunk. Jófej, kedves és nem olyan paraszt mint amilyennek a média beállítja.

Nincs e-mail címe, ha lenne már tudnál róla. Írj neki facebookon folyamatosan olvassa, és biztos örülni fog neki ha írsz. A facebookot ő használja, a twittert sajnos az asszisztense.

2013. jún. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!