Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet butus kérdés, de már...

Lehet butus kérdés, de már most imádom a kislányom, mi kesz később? =)

Figyelt kérdés

22 hetes vagyok, ès imádom:)) elmegyek magamnak ruhát venni, és veszek is...csak soha nem magamnak hanem a picikémnek:))

Egyszerűen egész nap le nem tudom venni a kezem a pocimról, és mindig rúgdos:))

Most is:))


Kismamik nektek is ilyen??:)


2013. máj. 23. 21:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Nem, nem ilyen volt. Szerettem akkor is, most is szeretem nagyon.
2013. máj. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Le leszek pontozva de ez az újdonság varázsa. Nem fog elmúlni a szeretett de azért egész hátralévő életedben nem fogsz ennyire szélsőséges lenni a gyerekeddel kapcsolatban.
2013. máj. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

:-)) nem butus kérdés...aranyos vagy.

Én babásan nagyon aggódtam, a végén jött csak el egy ilyesmi időszak, mint amit Te írsz...és ha most ezt érzed, akkor ne tudd meg, hogy mit érzel majd mikor kint lesz...az eleje nehéz, de aztán nagyon erős védelmi érzés volt bennem, és most 2,5 éves, már dumál, ölel, van visszajelzés, hát bassuska napont 4-5x tuti könnybe lábad a szemem...:-DDD

Annyira imádom, hogy tényleg ölni tudnék érte...szóval ilyen lesz később..:-))

2013. máj. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Hú, hát én sosem voltam ilyen csöpögősen émelygős.

Bocsi, de nekem ez nagyon túlzás és visszataszító.

Én is szeretem a lányom, de normális keretek közt.

2013. máj. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Igen, ugyanilyen. Imádok vele kontaktolni, és bearanyozza a reggelt, mikor a szokott időben fészkelődni kezd, majd ahogy köszönök neki hangosan, szépen lelkesen belendül a ficergésbe. A kezdetektől vannak állandó időpontjai, mikor jelentkezik, és sokszor lesem az órát, hogy vajon mikor jön már el az ideje. Mint egy kis atomóra, olyan pontos. :)

A ruhavásárlás nálunk olyan, most már gyakorlatilag csak róla szól. Meg minden vásárlás. Kötelező jelleggel nézek be mindig a babaosztályokra, hátha van valami hasznos, valami szép. Örömmel és lelkesen állítom össze a babakelengyét és gyakorlatilag a 90%-a már megvan.

De azt mondom, ezt az időszakot élvezni kell! Nálunk is első baba, kislány, és igyekszünk neki mindent megadni.


Gratulálok és külön boldogság olvasni, hogy valaki ilyen boldogan, vidáman éli meg a babavárást! :)


Üdv:

27 hkm

2013. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos kérdés, nincs veled semmi baj. Boldog baba várást.
2013. máj. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Ez inkabb az ujdonsag varazsa. En is igy ereztem, mint most te. Most 2.5 evesek es egyre jobban szeretem oket. A terhessegem alatt kialakult szeretet kutyafaca ahhoz kepest, amit most erzek.
2013. máj. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk a férjem ilyen. Ha tehetné, amikor mindketten itthon vagyunk, csak a hasamat fogná, hogy érezhesse a babarúgásokat. Be van zsongva, beszél hozzá állandóan. Megvettük a kiságyat, és ott kellett állnom, amíg elmondta a babának, hogy miért ilyet vettünk, milyen jó lesz benne aludni, hol fogjuk pelenkázni stb. Már neki ígérte a legféltettebb kincseit is. Én ennyire nem vagyok még beleszerelmesedve a babába, bár én is szeretem, de a férjembe napról-napra jobban beleszeretek. :-)
2013. máj. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök jó, de azért ha a szülés utáni első hetekben kialvatlanul, hormoningadozásokkal, hulla fáradtan nem látod majd ilyen rózsaszínben a világot, ne ijedj meg. Ennél még 1000x jobban fogod imádni később.
2013. máj. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

Úúristen, ebben mégis mi "csöpögősen émelygős", és "visszataszító"? Szerintem van bőven irigység a válasz mögött..

Mindenesetre kedves kérdező, szerintem tök cuki vagy, alig várom már, hogy én is ott tartsak, hogy érzem ahogy mozog, de én még csak a 11. hétben vagyok :))

2013. máj. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!