Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi történik vele? Nem akarom...

Mi történik vele? Nem akarom elveszíteni de taszít magától. Bővebben:

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, ő fiú én lány. 17 évesek vagyunk. mellé ültettek november körül, sokat hülyéskedtünk és közel kerültünk egymáshoz. Én tényleg a barátomnak tartottam, annak ellenére hogy elég gyerekes és meg is védtem ha arról volt szó. viszont nagyon sok minden történt velem, elég rossz lelki állapotba kerültem és az egyik beleszólását (elég sok volt neki) már nem tűrtem. Meg akartam vele beszélni, de nem vett komolyan. Egy ideig nem beszéltünk, majd én beadtam a derekam és odamentem hozzá. Teljesen kifordult önmagából, megalázott az egész osztály előtt, én már kimentem sírni. Előtte bízott bennem, és sok olyat elmesélt amit másnak nem. Mi ez a változás? Közre játszhat hogy azóta más barátai vannak, akik mellett olyan nagy embernek képzeli magát?
2013. máj. 28. 20:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyilván ő már nem az az ember akivel te tényleg barátkozni szeretnél. Az egykori normális srácot őrizd meg az emlékeidben,de temesd el ezt a barátságot magadban. Ki tudja,talán egy nap odamegy magától hozzád bocsánatot kérni,de szerintem most hagyjad.
2013. máj. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!