Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért zárnak ki a beszélgetése...

Miért zárnak ki a beszélgetésekből?

Figyelt kérdés

Sokszor előfordul. Leírok egy példát. Eljárok futni, van egy haver akivel mindig találkozok. Egy másik ilyen haverral együtt futunk, beszélgetünk. Amikor összefutunk, az egyes számú haverral elkezdünk beszélgetni (ők ketten nem ismerik egymást) A velem lévő haver bele-beleszól a témákba és egyszer csak már oda se figyelnek rám, észre se veszik hogy szóltam valamit, csak egymással beszélgetnek, engem kizárnak teljesen. Utána együtt futottak tovább, nekem odaköszöntek hogy "szevasz" mintha ők alapból együtt jöttek volna.


Na ilyen előfordul rendszeresen. Miért lehet ez? Pedig jól beszélgetek, amúgy sok ilyen ismerőst szerzek a szövegemmel, a könnyű barátkozásommal. Akkor miért?



2013. máj. 29. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
esetleg mégsem tudsz érdekfeszítően beszélgetni ... talán felszínes vagy?
2013. máj. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerelem első látásra. Legjobb családban is megesik. :P
2013. máj. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!