Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnám elkerülni a...

Hogyan tudnám elkerülni a barátaim kellemetlen kérdéseit?

Figyelt kérdés
Lassan 21 éves leszek, és még nem igazán volt hosszabb párkapcsolatom, az eddigi próbálkozásaim is mind csak egy-két hónapig tartottak. A szüleim és különösen a rokonság másik fele, a nagyszüleim és a nagynéném már sokszor kérdezősködtek, mikor mutatok már be valakit itthon, de eddig szerencsére ezeket a célozgatásokat sikerült finoman elhárítanom. A barátaimmal más a helyzet. Vagyis csak a régi, általános iskolás barátaimmal, akiknek a többsége már mind évek óta tartó párkapcsolatban él, ők mindig kérdezgetnek, faggatóznak és mindig azon csodálkoznak, miért beszélek keveset a magánéletemről. Számomra ezek a kérdések túl személyesek és szerintem nem rájuk tartozik, kellemetlenül érzem magam, ha 'faggatnak'. Most az egyikük meghívott a születésnapi partijára, ahova mindenki a párjával fog menni, és már előre félek a kérdéseiktől, nem tudom, hogyan tudnék kimenekülni a helyzetből.

2013. máj. 29. 13:20
 1/2 anonim válasza:
100%
Mond nekik hogy ez a te magán ügyed, és nem szeretnél erről beszélni. Ha tényleg a barátaid megértik majd.
2013. máj. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy még nem találtad meg az igazit, statisztákkal meg nem kötöd le magad. Az én párom majdnem 40 évig várt rám, nincs ebben semmi rossz. (Igaz, közben szült egy gyereket, de senki olyat nem talált, akivel el tudta volna képzelni az életét. Inkább várt.
2013. jún. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!