Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerinted a "forever alone"...

Szerinted a "forever alone" típusú emberek (pl. akik ilyen kérdéseket írogatnak ki itt, hogy "Miért nincsenek barátaim? "), tudnának mit kezdeni azzal, ha az emberek valami csoda folytán hirtelen úgy viszonyulnának hozzá, mint a népszerű emberekhez?

Figyelt kérdés
Az ilyen emberekben nincs alapból emberundor, ami miatt tudat alatt eltaszítják maguktól az embereket hogy ne kelljen érintkezni velük? Örülnék olyan ember válaszának is, aki "forever alone" típusúnak érzi magát, hogy egyáltalán szereti-e az embereket, és vágyik-e a velük való kontaktusra.

2013. máj. 29. 17:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem depressziósak lennének a hirtelen környezetváltozástól. Gondold el eddig mindenki kerülte, most meg hirtelen mindenki csak vele akarna barátkozni. Megzavarodna, és a személyiségproblémái még tovább mélyülnének.
2013. máj. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ne:(
2013. máj. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen típusú ember vagyok,vagyis a te szavaiddal élve "forever alone" típusú ember,és úgy igazán magam sem tudom mitől,de az önbizalomhiány miatt biztosan és mert sokan bántottak,szóval,ha hirtelen sokan beszélnének hozzám,úgy,ahogy a népszerűekhez,akkor valószínűleg nem is tudnék a helyzetre hogyan reagálni,ezt jól írta az első válaszoló is,a hirtelen változás furcsa,vagy inkább ijesztő lenne, de ha mondjuk csak egy ember menne oda,és nem egy nyilvános helyen,akkor annak örülnék.:)
2013. máj. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A mai önimádó, hedonista, mindenkiteltaposok korszellemet elnézve nem csoda, ha egyre több a "foreveralone lúzer" ahogy te nevezed. Pont hogy nem lúzerek, hanem nagyon jó emberismerők, és bizonyára megvan a jó okuk rá, miért nem haverkodnak/csajoznak szakmányba.

Ilyen medúza gerincű véglény embereket egyedül a saját fajtájuk nem gyűlölne, és az az egyetlen mentségük van, hogy ők vannak többen.

2013. máj. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, bocsi ha megbántottalak a "forever alone" kifejezéssel. Ezek szerint te vágysz emberi kapcsolatokra, tehát nem utálod az embereket, csak azt nem tudnád kezelni hogy ha a figyelem középpontjában lennél?
2013. máj. 29. 17:32
 6/17 A kérdező kommentje:
4es, én senkiről nem mondtam hogy lúzer.
2013. máj. 29. 17:34
 7/17 LeftBehind ***** válasza:
94%

Megkockáztatnám,hogy ha ez megtörténne,sok ember öngyilkos is lenne. Gondolj bele,eddig mindenki viszolyog tőled,kerülnek aztán egyszer csak mindenki köréd gyűlik? Én biztos azt hinném,hogy csa szívózni akarnak velem és ez elég sok embernek meghozná a kedvét egy kör kötél nélküli bungee jumping-hoz.


Egyébként meg nincs olyan ember,aki ne vágyna legalább minimális társaságra,legalábbis szerintem. Nem mindenki vágyik hatalmas társaságra meg bulikra. Nekem is bőven elég egy szűk baráti kör,ami úgy isten igazából hiányzik az egy barátnő. Az a kevés ember is,akik tényleg undorodnak a többi embertől....hát fogalmazzunk úgy,hogy velük is megtörténhetett pár dolog,amíg eljutottak idáig.

2013. máj. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én is tuti azt hinném hogy csak szivatnak. Meg tudom érteni hogy egy kiközösített, kigúnyolt ember megundorodik a többektől, de ez az érzéssel csak jobban gyötri magát az illető. Akik meg kiközösítik őt, azok úgyis csak azzal vannak elfoglalva hogy ők milyen laza csávók már hogy egy gyengébbet tudtak bántani, akit úgysem véd meg senki.
2013. máj. 29. 20:07
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalabb koromban olyan suliban tanultam, ahol nekem sem igazán voltak barátaim. Aztán később olyan közösségbe kerületem, ahol az emberek kedvezőbben viszonyultak hozzám, mindenkivel jól kijöttem, lett néhány jó barátom is. Utána sokkal kiegyensúlyozottabb lettem, jobban éreztem magam és végre lett egy kis önbizalmam is, úgyhogy én jól "reagáltam" a változásra.

De ez gondolom attól is függ, hogy valaki csak éppen olyan szerencsétlen helyzetben van, hogy valamiért nem illik a környezetébe, vagy ő nem képes elfogadni senkit.

2013. máj. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 LeftBehind ***** válasza:
9. De itt most nem is környezetváltozásról van szó.
2013. máj. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!