Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit szólnátok, hogyha barátnőt...

Mit szólnátok, hogyha barátnőtöket nem érdekelné az a férfi/fiú akit ti szerettek?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy nem kapcsolatilag nem érdekli, hanem,hogy tud róla,tudja,hogy ki az akit szeretsz/tetszik.De mikor beszéltek róla eltereli a témát,vagy úgy csinálja mintha nem hallaná meg,és elkezd valami másról beszélni, gépnél sem kérdez róla semmit, akkor sem ha találkoztál vele,és lenne mit elmesélned. Úgy igazán nem is érdekelné a 'másik feled'...

Csak nekem jön így le furcsán?

Nyilván mikor eltereli róla a szót, már nem kezdek újra bele, hiába mondok róla neki bármit, mégha valami olyasmit is mondok neki, amin mosolygok,Ő akkor is előhoz valami témát,amit bekiabál hírtelen,vagy pedig úgy csinál mint aki elfoglalt és meg sem hallja.


2013. máj. 30. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem derül ki, hogy a párodról van szó, vagy szimplán egy férfiról, aki tetszik neked, de nem vagy vele együtt.
2013. máj. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Fiú aki tetszik-nem a barátom.

Csak furcsa,hogy mikor megjegyeztem mosolyogva,hogy valaki esernyője alatt áll,akkor is csak flegmán odavágta,hogy 'lesz*rom ki mit csinál'.

Vagy ha épp mesélni készültem volna el neki róla valamit, akkor pedig elterelte,és elkezdett arról beszélni,hogy mennyire fáj a feje/keze/lába/mennyire rossz,hogy dolgozatot írunk nyelvtanból stb..stb..

Eddig nem volt ilyen,tegnap még Ő mesélt nekem,és nem volt tényleg semmi baj. Ma egyszer csak megváltozott,kerül,nem ír... Nem tudom mi történt...:/

2013. máj. 30. 17:01
 3/10 A kérdező kommentje:
Az Ő mesélt azt úgy értem,hogy elkezdte mondani,hogy mennyire összeillenénk meg stb.. stb... Olyan barátnős duma,mára meg mintha elvágták volna,már nem is érdekelte.
2013. máj. 30. 17:03
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Több variáció is van:

- Lehet, hogy túl sokat ömlengtél neki a srácról, és már unta.

- Lehet, hogy ismeri a srácot, és egy balféknek tartja.

- Lehet, hogy neki is tetszik a fiú, csak nem akart téged megbántani vele.

- Lehet, hogy régebben járt / k.fircolt a fiúval, és ezért nem akar róla beszélni.


Kérdezd meg tőle, hogy miért kerüli mindig ezt a témát. Ezt mi itt nem tudjuk megfejteni.

2013. máj. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Argloss ***** válasza:
100%
A fiúnak vagy ő tetszik, esetleg téged nem is bír, vagy a barátnődnek is megtetszett a fiú...
2013. máj. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
+1 verzió: azért áradozott neked, mert bólogatni akart a dologhoz és osztozni az örömödben, de úgy döntött abbahagyja. Vgay megtudott valamit a srácról, ami számodra negatív lehet. Vagy a csajnak rossz napja volt, nagyon.
2013. máj. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
4-essel értek egyet. Lehet hogy túl sokat ömlengsz a srácról. Az én barátnőm is ezt csinálta, csak ő azon panaszkodott hogy milyen lúzer, sose lesz pasija. És én ezt minden egyes nap végighallgattam. Majd pár hónap után elszakadt a cérna és közöltem vele hogy vagy szerezzen pasit vagy ne rinyáljon. Azóta nem rinyál, szerencsére a témát sem hozza fel, minden happy és sunshine mert nem fáraszt. Miért kell ömlengened a srácról? Tudod milyen fárasztó és zavaró a másiknak?
2013. máj. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem is túl sokat ömlengsz róla...
2013. máj. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szerintem is ez lehet,az kizárt,hogy jártak,az nem kizárt,hogy tetszik neki de ugyan akkor már eddig is tetszett volna neki.

Akkor csak kerülni tudom Őt,mivel megkérdeztem mi a baj,és azt mondja semmi. Viszont,hogy túl sokat az nem minden esetben lehet igaz,mert 1000+1 másik dologról beszélünk,ami több időt vesz igényben,az ha meglátom Őt,és például megemlítem neki,hogy ott van, szerintem egy igazán erős (mert igen ez az) barátságban simán belekéne férnie. Mivel neki is tetszik srác,róla is beszélünk-másról is beszélünk,egyedül erről a témáról állt le mára,úgy,hogy tegnap még akár Ő is felhozta.

Szóval szerintem is megunta,de erről nem minden esetben én tehetek,mert nem beszéltem róla annyit,hogy mást nem hallgatott,nagyon sokat beszélünk másról,néha meg meglehet hallgatni,hogy mi történt a legjobb barátnőmmel...Erről szól a barátság elvileg.

2013. máj. 30. 17:42
 10/10 A kérdező kommentje:

Na végülis tényleg ez volt,elmondta.

Így megszakítottunk a barátságot,mert lehet,hogy lényegében ahogyan mondja,hogy 'mindig róla beszélünk'--->nagyon nagy kamu amúgy,mert 1 héten 2-szer látjuk és akkor mondjuk. A többi mindig más téma,és nekem olyan barátnőre van szükségem,aki velem együtt örül,és a vállán sírhatok. Nekem így nem megfelelő,hogy azt mondja,hogy 'sokat beszélsz róla,már idegesít',így mondtam neki,hogy akkor menjünk külön útakon,mert neked más a normád,mint az enyém. Nekem ez nem elég,neked már sok.

2013. máj. 30. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!