Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti otthagynátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti otthagynátok a barátnőtöket, ha cigizne?

Figyelt kérdés

Osszejotten egy ilyen lánnyal, nem lehetett érezni rajta, de sejtettem pár apro nyombol. Be is vallotta, de alig merte elmondani. Én mondtam h nem baj de ertem és maga miatt le kell szoknia.

Ti otthagynátok, vagy adnatok türelmi időt?

Rólam tudni kell h 4 eves koromban megcigiztetett a nenem, és majd meg fulltam. Szóval utálom a cigit meg a szagát is.



2013. febr. 3. 06:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mert ha itt valaki azt írja, hogy elhagyná akkor te el fogod hagyni? Úristen legyél már férfi és legyen egy saját döntésed!!!! EZt csakis te tudod, hogy mennyire szereted a lányt és téged mennyire zavar, hogy cigizik!!!!
2013. febr. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Dehogyis... Nem befolyásolja a döntésem, kapott türelmi időt.

Én szeretem öt, épp ezért nézem el neki egy ideig.

2013. febr. 3. 07:09
 3/18 anonim ***** válasza:

mi az a nenem?:O

Amugy mondjad meg neki: vagy a cigi, vagy te....

2013. febr. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Néném akar lenni csak telorol írok.

Mondtam neki h fogom noszogatni és le kell szoknia

2013. febr. 3. 07:40
 5/18 Thom12 ***** válasza:

Én sem cigiztem soha! Alapból utálom az

alkohollsal és a kávéval együtt! Mert erős

büdös, keserű! Van káros szenvedélyem:

Csoki és a Kóla!

Én ismerkedéskor ezeket mindig megkérdezem

azt is, hogy "leszokna-e a barátja kedvéért?

Aki rögtön "nem"-et mond azzal nem is

folytatom, aki igent annak van rá egy éve,ha

lánám, hogy közben csökken a mennyiség!

De még csak 1 cigis barátnőm volt, akivel

más okok miatt lett vége.

2013. febr. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem . Aki ez miat othagyná egy paraszt
2013. febr. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de az előző barátomat azért hagytam ott, mert cigizett. Korábban nem ismertem ilyen közelről dohányzó embert (családban, rokonságban senki sem cigizik), így nem tudtam, mire számítsak. De engem zavart, hogy sokszor a ruháján is érezni lehetett, meg a száján, ha nem rágózott előtte (úgy viszont nem nagyon kerülhet sor spontán csókokra). De a legjobban az zavart, hogy rengeteg pénze elment rá, ha pedig javasoltam valami programot (bowling, korcsolya, vagy csak üljünk be valahova), mindig azzal jött, hogy arra nincs pénze.

Mondjuk ő az elején ki is jelentette, hogy nem akar leszokni. Ha megpróbálta volna abbahagyni, akkor kitartottam volna mellette, de benne nem volt ilyen szándék.

2013. febr. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Soha, meg se szólitanam ez miatt.
2013. febr. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
7 e s vagyi azért hagytad ot mert nem volt pénze programokra ha ijencsóró mért jőtél ősze vele
2013. febr. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

9-es: Itt az a lényeg, hogy lehetett volna pénze sokmindenre, ha nem cigizik. Napi kb 700 ft-ot költött cigire, az egy héten már 4800 ft spórolás. És engem igenis idegesített, hogy a cigire volt pénze, de hetente hallgattam a "most nincs semmi pénzem" dumát, volt, hogy az élelmiszerboltban vásárolt dolgokat is velem akarta kifizettetni, mondván, hogy most neki nincs pénze. 20 perccel korábban meg megvette 700-ért a doboz cigit.


Ha simán "csóró" lett volna, akinek tényleg nincs pénze programokra, azt megértettem volna. De azt nem, hogy havi 20 ezret elkölt cigire, közben meg fél év (igen, eddig bírtam) alatt semmi közös programunk nem volt, ami pénzbe került volna, mert "neki most erre nincs pénze".

2013. febr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!