Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges, hogy emiatt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy emiatt már belefáradtam a csajozásba és nem is tudok megbízni soha többé a lányokban?

Figyelt kérdés

Sokat bántottak a lányok, főleg a külsőm miatt, de mivel tipikus jó fiú típus vagyok a jellememmel is bajuk van. Ráadásul még olyan is volt már, hogy csak azért randizott velem egy lány, hogy utána jót röhögjenek a barátnőivel rajtam. A napokban is megláttak és nevetgéltek rajtam. Nem tudom, miért nem találok rendes, aranyos lányokat, de már nem is igazán érdekel, most úgy vagyok vele, hogy utálom a csajokat, kegyetlenek, szívtelenek és úgyis csak a helyes fiúkkal rendesek, ha ilyenek a lányok, akkor én inkább nem is kérek belőlük. Azon gondolkozom, hogy inkább prostizni kezdek el hamarosan, nem megy nekem a csajozás, hisz csúnya vagyok és a kutyát sem érdeklik a rendes fiúk, akik normális kapcsolatra vágynának. Meg igazából meg is értem, én sem tudnék olyan lányhoz vonzódni, ak nem vonzó, szóval lehet jobb lesz beismerni, hogy vannak fiúk, akik nem valók kapcsolatra, mert olyan csúnyák.

Igazából, ha jóképű gyerek lennék valószínűleg a lányok sem gúnyoltak volna ki sosem és, ma akár boldog párkapcsolatban is élhetnék, szóval látszik, hogy a külső az, ami igazán meghatározza, hogy a lányok hogyan bánnak a fiúkkal. Én elbuktam, már kedvem sincs kimenni utcára, attól tartok újra találkozom csajokkal, akik elkezdenek kigúnyolni meg szégyellem is magam, hogy így bedőltem, hogy elhittem, hogy én is tetszhetek egy lánynak őszintén.



2013. máj. 13. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én is hasonló cipőben járok :D Ma i kaptam egy elutasítást a külsőm miatt, de nem adom fel. Még akkor sem, ha amúgy alacsony, ocsmány és dagadt vagyok, de legalább elmondhatom, hogy én megpróbáltam. Bár tudom, hogy úgysem fog összejönni soha a külsőm miatt.
2013. máj. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Túlságosan a párkapcsolatra teszed fel az életed, pedig nem kéne. Ezer meg ezer nagyon jó dolog van ezen kívül.

Én is ezeket a dolgokat fedezgetem fel most, pedig nő vagyok. :)


Nem rossz ám annyira az egyedüllét, csak nem tragikusan kell felfogni. Ha meg jön a szerelem, akkor majd jön. ;)


Ne búslakodj és ne utáld a világot ezért.:)

2013. máj. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2: Az egyedüllét a legrosszabb dolog a világon. Egyedül nincs értelme élni.
2013. máj. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is egyedül vagyok, mégis látom nagyon sok értelmét az életnek. :)


ketteske

2013. máj. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 _.-Akv-._ ***** válasza:
3: Pedig van.
2013. máj. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Arról ne mondj le, hogy valaha is tetszeni fogsz egy lánynak, mert fogsz.

Viszont próbáld meg élvezni az életet..úgy értem ne a "csajozás" töltse ki a mindennapjaidat. Élj a hobbidnak, utazz. És ha már jól érzed magad a bőrödben, akkor hidd el egy lány fel fog figyelni Rád. A hülye lányokkal meg ne foglalkozz, rengeteg ilyen rosszindulatú ember van, de hidd el...nekik sokkal szánni valóbb az életük.

2013. máj. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!