Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Változzak meg? RMindenki azt...

Változzak meg? RMindenki azt mondja, hogy fogadjanak el önmagadért, senki kedvéért ne változzak meg! De ha egyszer így nem fogadnak el! Amúgysem tudnék megváltozni.

Figyelt kérdés
Mit csináljak, hogy szeressenek, min. elfogadjanak a barátaim? Azért is elítélnek mások, mert rock zenét hallgatok és nem állok sorba a hülye búvalb*szottakhoz...

2013. máj. 31. 19:59
 1/3 anonim válasza:

aki nem fogad el, az nem barát...a barát attól barát, hogy ELFOGAD és számíthatsz rá meg stb...:)

szóval szerintem ne változz meg csak azért, hogy szeressenek

2013. máj. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Változz meg, ne változz meg... ez így túl általános. Vannak tulajdonságok, amik önmagukban se nem jók, se nem rosszak, ilyen például hogy milyen zenét szeretsz, hogy zárkózott vagy társaságkedvelő vagy, csendes vagy beszédes stb. Itt érdemes önmagad maradni, aztán majd idővel megtalálod azokat az embereket, akik olyanok mint te, és akikkel harmonikusan tudsz együttműködni. Vannak viszont olyan tulajdonságok is, amiket érdemes fejleszteni. Ha valaki például irigy, féltékeny, hirtelen haragú, agresszív stb., önmagát csapja be, ha hátradőlve várja, hogy az emberek barátkozzanak vele. Ilyenkor igenis dolgozni kell azon, hogy megváltozz!
2013. máj. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 oposszum03 válasza:
szerintem ha igazi barátok akkor tökmindegy h milyen zenét hallgatsz... pl én is rockot és metált hallgatok(lány vagyok) sokan lenéztek miatta év elején az új suliban, aztán megismertem egyik osztálytársamat jobban ( ő lány és ráadásul leszbikus :D) és őt is lenézték, aztán szép lassan elfogadtattuk az emberekkel h mi mások vagyunk, és nem állunk sorba nyálat csorgatni:) azóta a suliban kb mindenki ismer minket, elfogad és felnéz ránk,mert mi kiállunk magunkért :D ha gondolod írj privátban és segítek, mert mint mondtam engem sem akartak elfogadni :D
2013. jún. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!