Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezhetnék barátokat?...

Hogyan szerezhetnék barátokat? (többi lent)

Figyelt kérdés

Soha az életben nem volt egy igazi barátom se.Az osztályban amolyan különcként ülök valahol a szünetekben,a társaim rám se néznek,pedig nem egy csendes típus vagyok.Én próbálok velük beszélgetni,nyitni feléjük,de ők csak úgy elvannak magukkal,sehova nem kellek,kivéve akkor,ha baj van.Mindig kiálltam értük,megvédtem őket,de ők ebből semmit se viszonoznak.Jó tanuló vagyok,de nem stréber,csak már megtanulom az órán az anyagot,így itthon nem sok dolgom van vele.Hátam mögött kibeszélnek,szefósnak tartanak,viszont ezt még senki nem mondta a szemembe.Sajnos én olyan ember vagyok,hogy olyanokkal ,akik aljasan pletykálnak róla vagy egymás között megbeszélik,hogy na akkor és most hülye vagyok,nem tudom jól érezni magam.

Mit tegyek,milyen irányba próbáljak megváltozni?Nem akarom megint az egész nyaramat 17 évesen teljesen egyedül tölteni:/

Válaszokat előre is köszönöm:)!


2013. jún. 1. 23:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Csúnya vagy sajnos ugye?
2013. jún. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szerencsére egyáltalán nem vagyok ronda xD
2013. jún. 1. 23:29
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
akkor nem értem mi lehet a baj, a szép emberek általában igen népszerűek, lehet tényleg szefós vagy vagy valami gikszer van veled :/ kitudja kép lesz?
2013. jún. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Itt nem a kép a lényeg,de hidd el,egy ilyen kérdésnél nem hazudik az ember...
2013. jún. 1. 23:39
 5/15 anonim ***** válasza:
Most, hogy végiggondoltam nálunk is volt egy hasonló csaj. Nagyon jó nő volt mi meg nem igazán mertünk vele mit kezdeni. Inkább hajtottuk az átlagos lányokat. Ha jól emlékszem ő a végén rendbe jött és felakasztotta magát vagy valami.
2013. jún. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kösz a biztatást xD
2013. jún. 1. 23:43
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne velük akarj barátkozni, van az úgy, hogy ok nélkül összezár a csürhe és kirekesztenek valakit. Sz.ard le a fejüket és legközelebb, ha segítséget kérnek, hát csak kecsesen mutasd fel a középső ujjadat.


Viszont barátkozni meg csak úgy tudsz, ha kimozdulsz. Én nagyon sok emberrel barátkoztam össze nyelvtanfolyamon, edzőteremben, uszodában. És ezek értékesebb kapcsolatnak bizonyultak később, mint a sulis "kényszer-érdekhaverkodás".

2013. jún. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot:)

Sajnos ott,ahol lakom ezekre nincsen lehetőség,de megpróbálok majd valamilyen sportegyesületbe csatlakozni a nyáron.Futni minden nap járok,de csak egyedül:(

2013. jún. 1. 23:52
 9/15 anonim ***** válasza:
tanyasi vagy?
2013. jún. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
cigánybokor és környéke?
2013. jún. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!