Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan szerezhetnék barátokat?...

Hogyan szerezhetnék barátokat? Nagyon egyedül érzem magam.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van 3 barátnőm, az egyik messzebb él tőlem, ezért nem tud csak úgy bepattanni a városba, hogy sétálgassunk meg ilyenek, és amúgy is a szabad idejét a barátjával tölti. Egy másik barátnőmnek szintén van barátja, ő is vele van legtöbbször. És egy harmadik lány.. aki alkalmanként úgy gondolja hogy a barátnőm.. én tisztelem és szeretem ,de van pár másik csak akiket én nem tudok elviselni, de ő lelép velük.. És én egyedül maradok, bármennyire is nem akarok. (mindannyian egy osztályba járunk)

Mit csináljak, hogy ne kelljen egyedül lennem folyton? úgy érzem beleőrülök.

L/18


2013. ápr. 20. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálj meg közösségi oldalakon közeledben lévő barátokat,barátnőket keresni.Fontos,hogy azért próbálj meg egyedül is boldogulni,mert nem jó az,hogyha túlzottan függsz másoktól.Most kell még megtanulnod,hogy egyedül is van élet!Ha nem tanulod meg,akkor elveszel a világban.Tudnod kell irányítanod azt,ami veled történik:a szavaiddal,a tetteiddel,a tartással.
2013. ápr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Leszel a barátom? :D
2013. ápr. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kicsi faluban élek ìgy a közelebbi barátkozás nem lehetséges. Elvagyok egyedül is kis ideig, de mikor mindenki más programot szervez én itthon unatkozom.

2. Hol laksz?

2013. ápr. 21. 07:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Mosonmagyaróvár.... koleszos vagyok, nagyon jó barátaik vannak, de elég messze lakik mindenki. Itthon pedig valahogy nem jövök ki senkivel...ha velük vagyok, akkor is magányos maradok. Te? :)
2013. ápr. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
járj sportolni valahova, ott biztosan találkozol valakivel.:)
2013. ápr. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utálok sportolni, gyògytornára járok a lustaságom miatt..

Nem tudok barátkozni ez az egyszerű probléma.

Nyiregyházi vagyok.

2013. ápr. 21. 11:28
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Ha jó csaj vagy , akkor leruccanok kocsival hozzád és kocsikázhatunk. Persze a benzin költséget neked kell állnod, a jópofa társaságomért.
2013. ápr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha lesz energiam majd tapaikolok oromomben hogy valaki ribancnak nez.-.-
2013. ápr. 21. 17:55
 9/9 anonim ***** válasza:
de ne legyél már ilyen köcsi, persze, hogy nincsenek barátaid..:S
2013. ápr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!