Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol találok beszélgető partnert?

Hol találok beszélgető partnert?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy olyan embert, akivel megtudom beszélni a dolgaimat.

Vannak barátaim, akik 100%ban mellettem állnak, de én mégis szeretnék olyan emberrel levelezni, aki teljesen kívülálló.

Hol találhatnék ilyet?:)

16/L



2013. jún. 3. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Hello.

Ha érdekel én szívesen meghallgatlak (félénk természetű vagyok INFJ személyiséggel)

16/f

2013. jún. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szívesen beszélgetnék veled :). 21/f

2013. jún. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia.Én szívesen beszélgetnék veled,írj privit ha akarsz.
2013. jún. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én olyan vagyok akivel bármit meg lehet beszélni,próbálok segíteni másoknak,még akkor is ha utána leszarnak,de már éppen elégszer használtak ki emiatt.

Engem nem fog senki lelki szemetesládának használni,sajnálom.Ha már valakivel mindent megbeszélek,akkor az barátnak számít.Te most azt várod hogy legyen valaki,aki kívülálló,akinek elmondhatod a dolgaidat és az ő érzései nem számítanak,csak az amit te akarsz.Ez kihasználás!

Nem emberekkel kéne ezt csinálni,írj egy naplót inkább,annak nem lesz rossz vége!

18F

2013. jún. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, rosszul fogalmaztam. Olyat keresek, akivel KÖLCSÖNÖSEN meg tudjuk beszélni a dolgainkat, valaki olyannal, aki új, akivel ítélkezés nélkül lehet beszélgetni. Az én barátaim hajlamosak ítélkezni, ezért újabb, tartósabb kapcsolat is keresnék.
2013. jún. 3. 21:04
 6/6 anonim válasza:
Én is beszélnék veled privátban!
2014. aug. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!