Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy győzzem meg a barátnőmet,...

Hogy győzzem meg a barátnőmet, mielőtt megint összetörik a szívét?

Figyelt kérdés
Kezdjük az elején. Nagyon régóta legjobb barátnők vagyunk (ő Melitta) és amikor jött idén egy új osztálytársunk, egy hónap múlva járni kezdtek. Melitta is nagyon szerette a fiút, de szakítottak. Aztán december körül egy másik fiú jött a képbe, és valami rémlik szilveszterről, hogy miatta sírt... a 2. fiú miatt. vagyis azért is, mert az előző srác azt mondta neki, hogy még mindig őt szereti, és Melitta hogy mit csináljon. Szilveszter után szakítottak, de nagyon depis volt utána (még nálam is jobban, pedig én rendesen be tudok fordulni) most meg megint járni akar a fiú vele úgy, h Melitta 2 hete szakított egy másik fiúval. Meg nem is akarom hogy ne legyen boldog, de ha így fojtatja, akkor ő is olyan lesz hogy épp hogy szakít az egyikkel, már jár egy másikkal. Ráadásul a szilveszeri fiú igazán híres arról, hogy hetente másik csaja van... :/

2013. jún. 5. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ôszintén próbálj meg vele beszélni ezekrôl a fiús dolgokról.Ha a legjobb barátnôd,talán megfogadja a tanácsod.Ha nem,menjen csak a saját feje után,majd saját kárán tanul.Remélem segítségedre voltam.
2013. jún. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm... Megpróbálom... De ezt már máskor is csináltam. :/ Talán most már hallgat rám
2013. jún. 5. 19:11
 3/3 anonim válasza:
Nálam úgy válik be, hogy kiabálok vele és elhordom mindennek xd Még az is jó, hogy kőkeményen megmondom neki mit gondolok. Lehet fáj abban a pillanatban de jobb mintha más csinálná.
2013. jún. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!