Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt a legjobb...

Miért csinálja ezt a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Ovi óta ismerjük egymást és azóta barátok vagyunk. De mostanában olyan fura! Kedden mentünk osztálykirándulásra, busszal, és kérdeztem, hogy ülünk-e előre, erre közölte velem, hogy most más mellé szeretne ülni (holott már minden lány eldöntötte hogy ki mellé ül!)

A névnapi bulijára sem hívott meg, úgy volt, hogy meghív három lányt de kiderült hogy az egyiknek nem jó az időpont, de nemhogy engem hívna meg, szerez helyettem mást, mondván, hogy őket szívesebben meghívja, mint engem.

Az összes barátját ölelgeti, csak az idegesíti, ha én megölelem.

Pedig a legjobb barátom és ezt ő is mondta! De miért csinálja ezt? Mellesleg osztálytársam, 7.-esek vagyunk...

13/L (ő 14/L)


2013. jún. 6. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
tévedésben élsz, ez már rég nem barátság..
2013. jún. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg nyíltan! Nekem is ez volt a legjobb barátnőmmel.Osztálykirándulás volt...busszal mentünk mi is,nem egymás mellé ültünk.Utána 1-2 napig nem is beszélgettünk.Most már minden a régi és újra együtt vagyunk.Vagy várj.Mondd meg neki,hogy mit érzel!Lehet,hogy ő ezt nem veszi észre. Remélem segítettem!

12L

2013. jún. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem az lesz a legjobb, hogyha megkérdezed tőle. Lehet hogy valaki mondott neki rólad valamit, ami miatt távolságtartó. De lehet ezernyi más ok. Talán elárulja,hogy miért ilyen veled mostanába.
2013. jún. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mármint úgy együtt vagyunk,hogy együtt csinálunk mindent és újra LEGJOBB BARÁTNŐK vagyunk.:)
2013. jún. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!