Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire lehet sikeres a...

Mennyire lehet sikeres a társkeresés egy internetes oldalon?

Figyelt kérdés
Regisztráltam egy társkeresőn.Sajnos nem tudom mit illik mit szabad !Én nő vagyok ,már nem is fiatal.Kicsit tartok attól ,hogy hülyeség az egész,és félek is! Ne bántson senki,komolyan kérdezem!Szép estét
2013. jún. 8. 21:13
 1/3 anonim válasza:
93%

anyukám (annak idején39) első nap a freeloveon megtalálta elete szerelmét.... (ő a nevelőapukám) nagyon kedves és normális.... már házasok.... most született gyerekük (a testvérem) szóval érdemes próbálkozni :)))

13/l

2013. jún. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valakinek bevált, valakinek nem. Nekem pl. nem, pedig próbáltam ismerkedni, de eddig csak 1 randi jött össze, igaz, ott a lány kezdeményezett. Viszont igen sok példa van arra is, hogy mások ott ismerkedtek össze, és évek óta együtt vannak.
2013. jún. 10. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én anno myvipen ( de rég volt :D) ismerkedtem meg a párommal. Ma már 4 éve együtt vagyunk :)
2013. jún. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!