Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinaljak? :o /tobb lent/

Mit csinaljak? :o /tobb lent/

Figyelt kérdés
egy baratnommel negy evig legjobb baratok voltunk. aztan o elkezdett inkabb a fiukkal logni. aztan mivel en nem akartam egyedul gubbasztani a helyemen szunetekben meg a fiukhoz se akartam odamenni mert nagyon utalom azt a tarsasagot. ezert aztan szerintem teljesen ertheto okbol elkezdet masokkal baratkozni es a masik osztalytarsam tok jo fej meg minden vele mar ket eve vagyunk legjobb baratnok. es most ebben az evben mind a ketto leszar engem es egymassal foglalkoznak pedig eddig utaltak egymast. es ezt nekem olyan rossz latni hogy az egykori ket legjobb baratnom most leszar. nem tudom miert van. szerintetek hogy beszeljem meg veluk? vagy egyaltalan szarjam le oket, oruljenek egymasnak es foglalkozzak masokkal? mit csinaljaaaak?:o
2013. jún. 8. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Az első mondat után már nem olvastam tovább... Oké, nagyon raj vagy hogy ékezetek nélkül írsz meg minden. De olvashatatlan. Ha azt akarod hogy válaszoljanak legalább tiszteld meg az embereket azzal hogy igényesen írsz.
2013. jún. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Első: és ha nincs ékezetes billentyűzete...?


Kérdezőnek: ha már leszarnak, akkor ezek szerint nem is voltak igazán barátok, talán másokkal kéne barátkozni. Mert ha meg is beszélnéd velük a dolgot, legjobb esetben lehet max 1 hétig foglalkoznak veled, aztán megint elfelejtenek.

2013. jún. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. szerinted tenyleg azert irtam hogy direkt szivassalak? -.- telorol vagyok es az kb dupla ido lett volna ha ekezettel irok. annyi idom meg nincs. ne magadbol indulj ki.

2. de negy evig tenyleg ugy tunt mintha nagyon jo barat lett volna. es en is nagyon szerettem(baratilag). de talan igazad van hogy akkor eddig se lehetett olyan jo barat.:(

2013. jún. 8. 22:25
 4/10 anonim válasza:
hány éves vagy ? nekem is ilyenek a barátaim leszarnak aztán ha kell nekik valami akkor már egyből: nem akarok veled veszekedni )hát ez van ilyenek 11/L
2013. jún. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
AJJAJJJ. 11 évesen ne akarjatok életre szóló barátokat szerintem.
2013. jún. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
utolso kommentelo: megis honnan veszed hogy 11 eves vagyok?xd
2013. jún. 9. 13:46
 7/10 anonim válasza:
100%
ja bocsi, akkor 9.
2013. jún. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Nem tudom hany eves lehetsz, de mar biztos nagyon bolcs vagy...-_- -.-


En egyutt nottem fel a baratnommel , es nagyon ragaszkodtam hozza , nem voltam es meg most sem vagyok az a fajta aki konnyen baratkozik. Jokat szorakoztunk meg minden, de most par eve, hogy az apja ujra megnosult es a felesege magaval hozzot egy lanyt, azota alig talalkozunk . Baratok maradtunk ,de mar ne mondanam hogy legjobb baratno , sot ...De azert jo ,hogy van , ugysem talalkozunk sokat , mert a nagynenjevel el egy masik varosban .Regen is igy volt, de nagyon vartuk mindig ,hogy talalkozhassunk...en igy gondoltam , de kitudja ...utolag kinyilt a szemem ,hogy megsem volt o olyan jo baratno...


Szerintem ne alazkodj meg a "baratnoid" elott. Szard le oket !!! Utolag latod meg , hogy milyen baratnok is voltak , es,hogy nem is erte meg veluk foglalkozni..

2013. jún. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem 9, hanem 16 eves vagyok-.- es utolso, oke engem nem erdekel a magansztorid en kerdeztem, tanacsot kertem, nem pedig egy sajat tortenetet-.- amugy eb se ugy gondoltam hogy majd megalazkodok.. azert kosz.
2013. jún. 10. 16:32
 10/10 anonim válasza:
szerintem kakálj sünit :) na mit szólsz hozzá?
2013. jún. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!