Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Van egy hetem hogy...

Bettuta kérdése:

SOS! Van egy hetem hogy megoldjam, ha nem el kell vinnem a kutyámat. A kan kutyam az éjjel közepén és hajnalban megállás nélkül ugatja a szuka kutyánkat, minden éjjel már tobb mint 3 hónapja. Mit csinaljak vele? - tényleg zavaró!

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 20:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Miért ugatja? Nem egy helyen vannak?
2011. aug. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtt egy 2-3 órás séta.
2011. aug. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Az én kutyáimnak is nagy a pofája, éjszakára képtelenség volna őket kint hagyni az udvaron. De emiatt miért kéne őket elpaterolnom?

Én minden este becsukom őket. Egyik megy a kiskazánházba aludni, másik bent alszik a folyosón. Egész este csönd van és kutyahorkolás:)))

2011. aug. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
vidd el lefekvés előtt egy jó ideig sétálni. a mi kutyánkra mindig rászóltunk ha nagyon ugatott még kiskorában, így nagy korára egyáltalán nem ugatja pl. az elhaladó embereket. meg kell rá tanítani. nincs ivartalanítva? mert akkor nem is csoda.
2011. aug. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A szomszédok nem bírják elviselni. Egy helyen vannak. Nem tudom őket külön helyre zárni.
2011. aug. 25. 20:35
 6/18 anonim ***** válasza:
Sétáltasd meg, játsz vele. Utána nem lesz kedve ugatnia, bealszik :D
2011. aug. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

A kan nincsen ivartalanítva...

Köszönöm mindenkinek, megpróbálom a tőlem telhetőt.

2011. aug. 25. 20:41
 8/18 anonim ***** válasza:
De igen, tudod, csak nem akarod. Lehet kennelt csinálni, be lehet engedni a házba, vagy egy melléképületbe és lehet nyavalyogni, hogy nem tudom...
2011. aug. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%
Egy kancsó víz a pofijába és "csend legyen" parancs! Tudom drasztikusan hangzik, de nálunk is ugyanez volt. Hiába volt lefárasztva a kutya! Azóta nincs ilyen gond mióta 2-szer nyakon öntöttem!
2011. aug. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem ami bevált az az esti séta és utána etetés, így alszik éjszaka. És van még egy módszer, hasonló a vízzel leöntéshez, egy műanyag dobozba (lehet flakon, vitaminos doboz,arckrémes doboz stb) apró csörgő dolgokat tettem, gombokat, csavarokat és ha ugat, kimegyek hozzá és megrázom előtte. Nem tudja, hogy honnan jön a hang és megijed, pár alkalom elég volt és most ha már nyitom az ajtót, szalad a helyére.
2011. aug. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!