Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elhanyagol a barátnőm, mit...

Elhanyagol a barátnőm, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel évek óta a legjobb barátnők voltunk. Másfél éve van barátja, akivel komoly a kapcsolata, most nemrég költöztek össze. A dolog egyszerű, elhanyagol nem is kicsit, pedig eddig egyik barátjánál sem viselkedett így. Már a költözésük előtt 1-2 hónappal is ez volt, és nem tudom miért, nem vesztünk össze semmin. Mindent a sráccal csinál, a "seggében van" folyamatosan, és állandóan elfoglaltak a hétvégéi is. Volt, hogy olvasta az e-mailemet és egy héttel később válaszolt rá, nem hiszem, hogy arra ami fontos, nem lehet 10 percet rászánni :-/.

Leírtam neki, hogy úgy érzem, hogy elhanyagol és hogy nagyon eltávolodtunk egymástól de ő erre azt írta, hogy " Mindkettőnknek van komoly kapcsolata, meg meló, normális az ha nem sok mindenre van idő, és hogy ennek nem kéne azt jelentenie, hogy nem vagyunk barátok". Ezt nem mondtam, csak fura, hogy ez a dolog csak nekem tűnt fel, illetve engem bosszant, pedig nekem is van párkapcsolatom.

Nem tudom mit csináljak, én soha nem hanyagoltam el senkit azért, mert komoly kapcsolatom van. Szerintem a kettőt össze kéne tudni egyeztetni..


2013. jún. 9. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
beszélld meg vele
2013. jún. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most kicsit szállj ki te is a seggéből, hanyagold egy ideig. Ha hónapok telnek el és nem jelentkezik, akkor ennyi volt a barátság.
2013. jún. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!