Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok mindenkire féltékeny, és miért érzem azt, hogy elhanyagol?

Figyelt kérdés
Mindenkire féltékeny vagyok, a családjára, a barátaira, a testvérére, mindenkire, de csak akkor, ha nélkülem találkozik velük. Miért van ez? Kb. egy évvel ezelőtt kezdődött, előtte soha nem voltam ilyen féltékeny. Ha nem velem találkozik este, hanem inkább átmegy valamelyik barátjához, akkor olyan érzésem van, hogy elhanyagol, és nem vagyok fontos neki, holott ez butaság. Úgy érzem, hogy ha együtt élnénk akkor nem érezném ezt a féltékenységet, mert hozzám jönne haza minden este, de így még mindig csak találkozgatunk.. pedig lassan 4 éve együtt vagyunk. Mit csináljak?

2013. márc. 26. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
ne csinál semmit tudod h nincs értelme meg nagyon idegesítő tud lenni kösd le magad olyankor meg valószínűleg önbizalom hiányos vagy ezért vagy féltékeny
2013. márc. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te mit csinálsz szabadidődben? Vannak testvéreid, barátaid? Vagy csak róla szól minden szabad perced? Ha igen, akkor ez lehet a probléma.
2013. márc. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Féltékenységgel nem mész semmire. Én már meg tanultam.. :( Tudom hogy nagyon tud fájni, de ne rontsd el a kapcsolatotokat ezzel. Törődj bele, egyszer úgyis meg fog változni.
2013. márc. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze, h vannak. járok szórakozni is a barátnőimmel. de egyébként is kevés időt töltünk együtt a párommal, egy héten kb 2x - 3x együtt alszunk és kb ennyi.
2013. márc. 26. 15:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Heti 2-3 alkalmat már 8 hónap után keveselltem, úgyhogy 4 év után még inkább így érezném. Bár féltékeny nem voltam, csak hiányzott nagyon.

Miért nem költöztök össze?

2013. márc. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tervben van az összeköltözés, de az még jópár hónap.
2013. márc. 26. 16:02
 7/8 anonim ***** válasza:
én teljesen ugyanezt érzem és már rosszul vagyok magamtól. ha találkozik nélkülem a barátaival egyszerűen görcsbe rándul a gyomrom, nincs étvágyam, teljesen befordulok és rettegek, hogy valami olyan csinál amivel megbánt. ezt nálam mondjuk az okozhatja, hogy ha átmegy hozzá valami haverja akkor isznak és olyankor a barátomnak valami kényszere van, hogy a közösségi oldalakon megkeresse az olyan lány ismerőseit akik tetszenek neki és írogat nekik.. próbáltam már vele megbeszélni, de nem nagyon lehetett, pedig nekem szörnyen rosszul esnek ezek a dolgok.
2013. márc. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hűha.. Szerencsére az én párom nem keresget csajokat, de így érthető, hogy neked miért van rossz érzésed ilyenkor.
2013. márc. 27. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!