Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van itt fiús lány? Szeretne...

Van itt fiús lány? Szeretne csatlakozni ehhez a csoporthoz? (Többi lent)

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm nagyon fiús, (ezt pozitívan és nem negatívan írtam) és nem sok embert ismer aki olyan lenne mint ő :/. Én sem vagyok az a nagyon lányos fajta, de azért elég sok különbség van a kettőnk stílusa közt és szeretném ha beszélgethetne olyan emberekkel is akik nagyjából olyanok mint ő. Csináltam egy csoportot facebookon (nem a saját profilommal) és így ki szeretnék alakítani nektek egy külön stílust. Mert ha csak úgy szétszórva élnek a világban fiús lányok akkor ők sajnos nem nagyon találják meg egymást, és a barátnőm úgy érzi, hogy nem nagyon tartozik sehová sem... Lehet, hogy a többi fiús lány is. A stílus neve (angol alapon:D) Tomboy lenne. Hogyha már punk, goth, deszkás, emo stb. létezik ilyen miért ne?

Tehát ha úgy érzed 'tomboy' vagy és szeretnél olyanokkal beszélni akik ugyanazt érzik mint te csatlakozz! [link]

Előre is köszi:) A barátnőm nevében is. xxx



2013. jún. 9. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
9%

Mi ez a sz@r már megint ?


Miféle tomboy ? Mi ez a homárság ? A barátnőd meg nem fiúslány csak szimplán leszbikus... menjen el egy homibárba, aztán fog találni olyanokat, mint ő... nem kell ezért egy ilyen ko:cso:g stílust létre hozni. Meg ez nem stílus... ez csak a te beteg elméd szüleménye.

2013. jún. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocs elfelejtettem említeni, hogy kötsögök válaszát nem várom^^ Nem leszbikus..... Egyszerűen ilyen a stílusa. Ha nem tudsz normális választ adni akkor *csitulás*.
2013. jún. 9. 21:22
 3/6 anonim válasza:
na de mien értelembe fius? öltözködése , zene stílusa , kinézete , haja , amiket szokott csinálni??
2013. jún. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Melyiket kérdezted? Őt vagy a stílust?:D Mert neki csak a haja nem fiús:3 Oké mondjuk az sem fiús benne, hogy szokta nézni a pasikat (mennyire helyesek [szerintem ez normális dolog]) de ezeken kívül minden :) A stílusban pedig szabad a vásár:D Nem is tudom nagyon értelmezni a kérdést ha azzal kapcsolatban kérdezted:3 xxx
2013. jún. 9. 21:35
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocs, úgy olvastam, hogy öltözködés, öltözködése helyett :D akkor az amit a stílussal írtam nem érvényes:) Na akkor megyek, és megtanulok olvasni.. xd
2013. jún. 9. 22:03
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
1. válaszolónak üzenném ,hogy mi a baj ezzel? Én nem vagyok 'tomboy' de egyáltalán nem zavar ,ha valaki így szereti és fogadja el magát.Meg mindenkinek tartoznia kell valahová szóval,miért ne?
2013. jún. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!