Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ha ballagás után...

Szerintetek ha ballagás után megkérdem tőle a lejjebb írt dolgot az nagyon gáz lenne? Nem gondolna rögtön arra hogy járni szeretnék vele?

Figyelt kérdés

Jövőhét szombaton ballagok nyolcadikból, és van az osztályban egy lány akivel nagyon jóba vagyok. Mindig nevetgélünk, beszélgetünk, hülyéskedünk és őszintén szólva tetszik is, de járni még nem igazán szeretnék vele mivel annyira még nem ismerem őt. Ettől függetlenül tartani szeretném vele a kapcsolatot, és később ha már jobban megismertük egymást szívesen járnék is vele. Ha ballagás után odamegyek hozzá és megkérdem hogy nem-e akar találkozni majd velem a nyáron valamikor, nem fogja rögtön azt hinni hogy randizni akarok vele? Nem túl nyomulós ha egy fiú megkérdi ezt egy lánytól?

14/F



2013. jún. 13. 14:19
 1/4 anonim válasza:
SZerintem nem, azt fogja mondani hogy cuki vagy!:))
2013. jún. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Csinálj egy nyári sütögetést, vagy bográcsolást, hìvj meg néhány ismerőst, köztük őt is, és akkor el tudsz vele beszélgetni, és nem lesz randi szaga!
2013. jún. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne gáz. És nem is hinné azt hogy nyomulni akarsz!:) Sok szerencsét.:)
2013. jún. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Annyit tennék hozzá, hogy ha látod h "furi" fejet vág, akkor mondd meg neki h ne gondoljon "rosszra", ez csak 1 szimpla baráti találka. :)

Egyébként én is jó ötletnek tartom azt, ha több embert is meghívsz, szerveztek egy 1 napos kis kiruccanást(akár 1 séta a parkban,vagy beülni 1 presszóba,pizzázni menni, bármi), és őt is meghívod. :)

2013. jún. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!