Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha éjjel kihívom a rendőrt,...

Ha éjjel kihívom a rendőrt, mert lehallatszik a zene, de nem üvölt, viszont ez is zavaró, a rendőr rögtön felmegy intézkedni, vagy először meghallgatja nálunk mennyire hallatszik le, ami nekünk zavaró? Ezt felülbírálja?

Figyelt kérdés

2013. máj. 18. 09:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer hívtam hangos szomszédra rendőrt, akkor hozzám be se jöttek, egyből mentek a szomszédhoz és szóltak neki, hogy vegyen vissza.
2013. máj. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

mert már biztos távolról hallották. de ez a szomszéd sunyi, egész éjjel megy a rohadt zenéje, amikor azt hiszi már alszunk, pl. éjjel 2-kor hangosabbra teszi. erre persze rögtön felébred az ember.

a zene dallama, hangjai hallatszódnak le, azt is hallani, éppen tüc-tüc megy-e, vagy valami dallamosabb. de alvásidőben nincs erre szükségünk, kuss legyen.

2013. máj. 18. 10:00
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

A rendőr nem fogja nálad meghallgatni, mert elég ha már a szomszéd elég hangosan üzemelteti a zenéjét úgy hogy a másik szomszéd is hallja.

persze ha normál hangerőn menne tehát nem hallatszana le hozzád, akkor a kutyát sem zavarná a dolog én szerintem, akkor a rendőr se menne ki.

De éjjel főleg hajnali 2 kor már az is elég ha az utcán lehet hallani a ház előtt.

Én is hívtam már ilyen miatt rendőrt és hozzám is csak beszóltak hogy itt vannak és intézkednek, aztán már beszéltek is a szomszéddal.

Szerencsére neki elég volt a kis ejnye bejnye is azóta végre kuss van éjjel.

2013. máj. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
egyszer nappal kint jártak a rendőrök, mert sérelmezte a szomszéd, hogy szóltunk az éjjeli zenéért. önbíráskodni akartak, így rendőrt hívtunk. az ajtajuk előtt hallani, a szomszédba is hallatszik, max. nem abban a szobában alszanak, így nem foglalkoznak vele. nálunk viszont az egész lakásban évek óta hallani az éjjeli zenét és ez idegileg megvisel. aki erre azt mondja, hogy mivel az utcán nem hallani, vagy mert nem ordít, és ne foglalkozzak vele, az hülye, és nem járt még hasonló helyzetben, ugyanis csak egyszer próbálna meg így aludni, hogy ugyanazt a szart hallgatják este 10-től hajnalig, és állítólag ezen alszanak. miért is vagyok köteles én ezt elviselni?
2013. máj. 18. 10:25
 5/16 A kérdező kommentje:
ehhez hozzájön a légtisztítójuk, ami sípoló hangot ad, és minél magasabb fokozatra kapcsolják, annál erősebb ez a sípoló hang. soha nem kapcsolják ki, állandóan megy... hogy nem döglik be?! ezt a sípolást is bőven sok elviselni. k... zavaró magyarán.
2013. máj. 18. 10:27
 6/16 anonim ***** válasza:
66%

nálunk volt hasonló szitu,

ott az alsó lakó, névleg kiadta 3 srácnak az egyik szobát albérletbe,

ezek a srácok meg minden nem odavaló zajra idegesek lettek ,és fölrohangáltak a lármáskámhoz,volt hogy ököllel kopogtak be hozzá,volt egyéb is,még a jogba beleférő dolog,

egy hét után elmehettek az "albérlők",többé nem volt rájuk szükség ,

2013. máj. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A rendőr kérdés nélkül felmegy figyelmeztetni a szomszédodat, majd távozik, ha később vissza kell jönnie akkor joga van elküldeni mindenkit aki nem bejelentett lakcímmel rendelkezik a lakásban. Emberek nélkül meg nem nagyon van buli.
2013. máj. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Egyből hozzájuk megy.

De szerintem ha veszel neki egy fülhallgatót,vagy magadnak egy füldugót,akkor az gyorsabb.

2013. máj. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
15%

Egy részt jelentem a hozzászólásodat mivel primitív a stílusod. Másrészt a szíve joga hogy mit csinál a lakásában. Egy működő háztartási berendezés zajártalma gondosan szabályzott. Hiperszenzitív vagy sajnálatos de ez van, ja és ahogy korábban írtam kissé primitív is.

Kétlem hogy az említett gép egy porszívó hangjával működne mert akkor lehet ők sem tudnának aludni tőle...

8 gyerekes cigányanyuka vagy sem ha rendszeresen rendőrt hívnál máshoz lehet ők is lábbal kopogtatnának az ajtódon.

2013. máj. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
18%
Kihívhatod akár minden este a rendőrt, sok mindent nem tud tenni azon kívül, hogy figyelmezteti. Be is perelheted birtokháborításért, 10-15 évig pereskedhetsz aztán kapsz 5000 Ft kártérítést és nem változik semmi. Ilyen esetben egy jó megoldás van: a költözés.
2013. máj. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!