Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez tényleg így van? Csak...

Ez tényleg így van? Csak olyan emberekkel barátkozzunk akiktől tanulhatunk?

Figyelt kérdés
Nemrég hallottam hogy ha egy olyan baráttal találkozunk akit régen láttunk, visszasüllyedünk arra a szintre mint amilyenek akkor voltunk.
2013. jún. 16. 14:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség.Mert nyílván a régi barát is rengeteget változott az évek alatt!Lehet elkalandoztok a régi emlékeken, de az ilyenekre jó visszaemlékezni.De ez nem azt jelenti hogy visszafelé haladtok, leépültök... Ahogy te is változtál az évek alatt, úgy biztos a régi barát is!
2013. jún. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Pl szabadulhatok a börtönből 25 év után, Te nyitottál egy jó vállalkozást, neki maradtak a kocsi lopás és nő ügyei, felkeres téged egy napon hogy figyelj már nem hozzuk össze a két bizniszt? és máris ugyanott vagytok mint annak idején Te ugyan törvényesen éltél, Ő meg rád hozta a hatóságot és megint mentek a dutyiba


Szóval némi igazság és valóság alap van benne, mert kerültem ilyenbe én is, elkezdtem dolgozni, nem csavargok már van célom is, erre régi ismerős felbukkan hogy járjunk el szórakozni iszogatni megint

2013. jún. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez baromság. Egyrészt nincs olyan helyzet, nincs olyan ember, amiből, akitől nem tanulhatsz semmit. Másrészt ilyen alapon veled sem állna szóba, aki nálad "magasabb" szinten van, hiszen nem tanulhatna tőled semmit, vagyis mindjárt nincs kitől tanulnod.
2013. jún. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat. A 2. válaszolóval értek egyet. Én 18 vagyok, ősszel tanultam rendesen aztán elhívott az egyik srác hogy iszogassunk. 2 hónapig mindennap eljártunk valahova, kihasznált, utána meg észre sem vett. Nekem nem évekről van szó. Hanem inkább hónapokról. Pontosítva a kérdést foglalkozzak e olyan haverokkal akik kihasználnak?
2013. jún. 16. 16:31
 5/13 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok. Túl elméleti szinten tetted fel a kérdést. Így, hogy már látom a pontos problémát, válaszolni csak a közmondással tudok: kutyából nem lesz szalonna.
2013. jún. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Értem kösz. Vannak más haverok, de valamiért velük sem érzem jól magam:S Nem mondhatnám hogy azok kihasználnak, de mindig "hülye" lettem miután velük elmentem valahová. Pl. nem tanultam, teljesen más lettem amikor velük voltam, mint ha nem is én lettem volna. És az ilyenekkel haverkodjak?
2013. jún. 16. 16:40
 7/13 anonim ***** válasza:
első vagyok. Ilyen megvilágításból persze más a dolog.Én arra gondoltam hogy felnőttek vagytok, munkával, családdal, és monjduk egy régi gimis baráttal futsz össze, és megosztjátok kivel mi van, esetleg néha összejártok utána is.Az ilyen abszolútt megeshet, és nem hátráltat.De mint ahogy a te esetedben írtad, az olyanok nem barátok akiknek csak addig vagy jó míg benne vagy a hülyeségbe, és van pénzed.
2013. jún. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7.: Igazad van. Van egy másik haver. Vele csak egy közös érdeklődésünk volt: sokat eljártunk bicajozni, kb augusztustól amíg lehetett. Mindig ő hívott el. Idén csak egyszer jött el. Elhívjam őt? Általában mindig egy megbeszélt időpontra jött, de utána már össze-vissza amikor kedve tartotta, és az lett a vége hogy már felém se nézett.
2013. jún. 16. 16:46
 9/13 anonim ***** válasza:
Nézd, szerintem túlagyalod a dolgot. Azzal barátkozz, akivel jól érzed magad, aki lelkileg, szellemileg feltölt. A barátkozást nem kell erőltetni. Ha valakire úgy kell rábeszélned magad, ha magadtól nem vágysz a társaságára, akkor ne keresd!
2013. jún. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Értem, az a baj hogy falun lakok. Itt nincs sok választási lehetőségem.
2013. jún. 16. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!