Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már olyan, hogy kezdetben...

Volt már olyan, hogy kezdetben nagyon nem kedveltél valakit, de később tök jó barátok lettetek?

Figyelt kérdés

2013. jún. 20. 10:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ó, hogyne. Sőt: jelenleg a férjem. :)
2013. jún. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont azt akartam írni amit az első. Igen, volt ilyen, és ma már a férjem. AZ elején ahogy mondani szokták egy kanál vízben megtudtuk volna egymást fojtani.
2013. jún. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én egy üzletben dolgoztam, és egy nő bejött venni valamit, ami meg volt hirdetve, de nem volt belőle már. Nagyon arrogáns hangnemben beszélt velem, ahogy reklamált, személyeskedett. Én pedig kikértem magamnak ezt a hangnemet. Erre ő pár nap után felkereste az akkori főnököm, és panaszkodott rám, hogy én csúnyán beszéltem vele. Gyakran összefutottunk, de ellenségesen méregettük egymást 1-2 évig. Aztán a fia a fiam barátja lett, így jobban megismertük egymást. Majd elkezdtem hozzá járni fodrászhoz. Kb 1 éve ő a legjobb barátnőm:))) Mindenben számíthatunk egymásra, összetartunk, támogatjuk egymást..... Nem is értem a régi személyiségét, mert egyáltalán nem egy kötekedő, rosszindulatú típus:)
2013. jún. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

Ez általánosságban a tendencia, akit nem kedvelsz azt idő után a legjobb barátodnak fogod tartani. És tudod miért?

Mert akit először utálsz, azt azért utálod, mert tükröt állít eléd. Azért utálod, mert az ember általánosságban az egojával operál minden percben, amikor emberek közt van. Amikor azt érzed, hogy adott személy téged idegesít valójában azért, mert felfedezel benne olyan dolgokat, mint amik benned is megvannak. Idegesít, hogy valaki nem hagy szóhoz jutni? Hát azért, mert te is ilyen vagy. Ésatöbbi. Később, miután tudatosult a tény, hogy ő olyan, mint te, elkezded megkedvelni. Akit első perctől fogva kedvelsz, az valójában vagy szögegyenes ellentéted, aki az életben nem fog tudni tükröt állítani eléd, nem fogod benne magad felfedezni.

2013. jún. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%

Persze, a mostani barátom(párkapcsolat)

Eleinte nagyon nem kedveltem, egy idiótának tartottam, szinte rühelltem,ronda is meg az agyamra megy.Aztán láss csodát, személyesen (mikor csak ketten voltunk) megismertem egy vicces, szerethető embert :)

2013. jún. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Az utálat és a szeretet között már csak egy hajszálnyi a különbség. Az, hogy éppen melyik szót használod rá.
2013. jún. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Velem pont tegnap történt ilyen, azért tettem fel a kérdést. Van egy "netes legjobb barátom", Amerikában él úgyhogy még nem találkoztam vele. Igazából ő volt az aki ezt ennyire komolyan vette, én nem gondoltam hogy egy netes barátság is lehet ilyen. Van egy másik "legjobb barátja" is Ázsiából, aki elmondása szerint egy csomószor megbántotta, mindig elmondta nekem hogy mennyire haragszik rá. De továbbra is órákig beszéltek úgyhogy én ki voltam akadva és féltékeny voltam a barátságukra kezdettől fogva. Már nem bírtam tovább és tegnap megmondtam neki hogy meg akarom ismerni jobban ezt a másik valakit, lehet hogy ha vele is jóba lennék, nem éreznék így. Szóval tegnap elkezdtünk beszélgetni és kiderült hogy tök kedves. Megpróbálok vele többet beszélni és meglátjuk mi lesz. Én optimista vagyok :)
2013. jún. 20. 10:57
 8/17 anonim ***** válasza:
70%
Azért kíváncsi lennék ki nem találja hasznosnak a száraz tényeket... Életed van lepontozó?
2013. jún. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
39%
neked van életed? mert ha igen, miért foglalkozol a lepontozásokkal?
2013. jún. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Komolyabban nem foglalkoztat a dolog, csak kíváncsi lettem volna, mégis milyen logika(?) mentén csinálják... Persze igazad van, felesleges volt
2013. jún. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!