Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Reggel kiakadtam rendesen....

Reggel kiakadtam rendesen. Túlreagálom?

Figyelt kérdés
Reggel elment a párom dolgozni. ( Ő a főnök) 7: 15 kor felhívom mikor jönnek visszafelé mert kivihetne a munkahelyemre ne ázzak el..Munkahelyem 4 perc bringával és neki útba esik) Azt mondja nem tud még jönni mert a színeket válogatják a kuncsafttal később mennek anyagokért. Erre 7:34 kor odaérek biciklivel dolgozni, elázva mint a veréb látom 2 perc múlva ott húznak el. Mentsége ő nem nézte az órát , nem tudta stb...
2010. ápr. 19. 11:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
ha van mentsége, akkor túlreagálod..
2010. ápr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Elfoglalt ember, nem nézegeti folyton az órát. Te is megérthetnéd. Viszont ő is lehetett volna kicsit figyelmesebb, mert elvégre a párja vagy.
2010. ápr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
93%

ami biciklivel 4 perc,az gyakog 10,sétáltál volna esernyővel,nem ázol verébbé...


de amugy énis hisztiztem volna egy sort:D

2010. ápr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
80%
Ilyenek a férfiak. Szerintem én is kiborultam volna..De ez van, én megszoktam, hogy mindenre van mentségük.Tedd te is azt.Jobban jársz!
2010. ápr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
16%
De jó lenne ha az én főnökömtől is elvárhatnám ilyen esetben, hogy vigyen el kocsival. Na azért egy kicsit szerintem túlreagálod, a főnököd és nem az élettársad. Ennyi erővel mindenki hívhatná, hogy esik az eső, gyere értem kocsival. Ha biciklivel olyan közel van, akkor busszal is mehettél volna, vagy gyalog (esernyő is van) vagy biciklire is lehet venni esőkabátot és megoldódott a kérdés.
2010. ápr. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Szerintem nem mentség az hogy nem nézte az órát. Akkor én se főzzek rá és csomagoljak kaját neki, elvégre én is elfoglalt dolgozó nő vagyok.Mégis törődöm vele
2010. ápr. 19. 11:11
 7/30 anonim ***** válasza:

a 3. válaszoló nagyon vicces volt :D


amúgy én is kiakadtam volna, de csak azért mert én mindenen kiakadok. :S

amúgy meg bocsánatot kért? szerintem annyira nem kell felfújni a dolgot, előfordul

2010. ápr. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Nem hagytam lehetőséget a bocsánat kérésre
2010. ápr. 19. 11:13
 9/30 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom eszedbe nem jutott, hogy nagyon lekötötte a munka és kiment a fejéből, gondolom az sem, hogy tényleg sajnálja és egyszeri véletlen eset volt. Hisztis pics@, a 4 perc bickikli helyett ha lesétálsz egy ernyővel, nem ázol el. Nehéz lehet téged elviselni, de tudod, aki hülye, szenvedjen.
2010. ápr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon is túlreagálod,vagy én vagyok túl toleráns.Nálunk hányszor volt,hogy reggel vittem a lányokat óvodába,iskolába(esőbe)mondtam,hogy vigyen el minket(az apjuk),azt mondta nincs arra dolga.Beértünk az oviba,suliba és amikor kijöttem ott húzott el mellettem kocsival....
2010. ápr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!