Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ki szeretne levelezni 13 éves...

Ki szeretne levelezni 13 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
csak normális levélben,nem elektronikusban.Ki szeretném próbálni a barátkozás effajta módját is

2013. jún. 22. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy szeretnéd, de ismerd meg a veszélyeit!!!!

Nem vicc!! Ha kiadsz magadról valamilyen adatot is, ami személyes akkor akárki megtalálhat!

Nagyon vigyázz, nem vicc......Mi van akkor, ha egy szociopata őrült mondja neked azt, hogy 13 éves ő is pont?

Elhiszed? Az internet leple alatt akárki, akármit írhat...

Sokan haltak már meg amiatt, hogy így kezdték el és mikor szerveztek egy találkozót, megölték!!!

nem lehet hangsulyozni, hogy mennyire veszélyes

NE CSINÁLJ ILYET

2013. jún. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Pedomaci jelentkezik :D
2013. jún. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy az, hogy manapság már senki nem költ 105 forintot hagyományos levélre amikor itt az internet, a másik dolog meg, hogy tényleg ne adj ki semmilyen személyes adatot, elérhetőséget, és ne küldj semmilyen képet magadról amíg nem találkoztál egy semleges helyen az illetővel!!!
2013. jún. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

3# Az is rizikós dolog!

Ott a Skype, hogyha szeretnétek találkozni!

Ott nem tudja azt bemesélni egy 40 éves őrült, hogy 13 éves.....

És majd azután a tali

2013. jún. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Igazad van Fourth.
2013. jún. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Eddigi válaszolók

Kérlek mondjátok meg, miért lenne veszélyesebb egy normális levél mint egy internetes közösségi oldal/ skype?

2013. jún. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet senki nem mondott...szépen olvasgasd vissza a hozzászólásokat, és vágd magad pofon minden hozzászóló nevében

Köszi :D

2013. jún. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Én azt írtam, hogy manapság már senki nem költ 105 forintot levélre, amikor ott az internet, és nem azt, hogy a hagyományos levél veszélyes.
2013. jún. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én leveleznék veled 13/L
2013. aug. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!