Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Emlékezetes nyárra vágyom de...

Emlékezetes nyárra vágyom de hogyan?

Figyelt kérdés
Emlékezetes nyárra vágyom de nincsenek barátaim akikkel eltölthetném a nyaram,a párom dolgozik egész nap,a tesóm meg hol ráér hol nem... :/ Adnátok tippeket hogy lehetne emlékezetes ez a nyaram és esetleg barátokat szerezni is jó lenne :) Köszönöm a tippeket )

2013. jún. 23. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Sétálj végig meztelenül a Balcsi partján hidd el nyár végéig senki nem felejti el :D
2013. jún. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:)) Ez nem is rossz ötlet :P
2013. jún. 23. 22:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ha megcsinálod eskü veszek neked egy rekesz sört! :D
2013. jún. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát azt én is megnézném ha valóban megcsinálnád. Persze most ne arra gondoljunk milyen nemű vagy mert itt nem az a lényeg hogy stíröljünk hanem hogy mennyire vagy bátor. Ha lány vagy nyilván örülnék neki, ha fiú akkor nem érdekel a látvány de azért megnézné hogyan mennél végig a parton egyszál semmibe az emberek közt.


Most visszatérve erre. Én barátnőm most végzett a sulival, én is már dolgozom de én 12 órába szóval vannak hétköznapok amikor egész nap itthon lehetek, igaz így bukom a hétvégéket de az annyiból jó hogy bent nyugi van akkor.

A barátnőm nem megy dolgozni pedig visszamehetne mert augusztus 31-ig van tanulói jogviszonya és ha fel is veszik vagy egyetemre vagy az OKJ-ra akkor is meg is marad de ő mondta hogy ez a nyár neki jár.

A barátnőmnek sincsenek barátnői, vagy is vannak de mind tele van programokkal van akik dolgozni fognak, vannak akik már elköltöztek mert teljesen biztosak abban hogy felveszik őket az egyetemre. A többi osztálytársával nincsen úgy jóba, az én baráti társaságomba is vannak csajok akikkel szintén jóba van, és többször lógtak már együtt, de ők is hol dolgoznak, hol nyaralnak, vagy aki ráérne az meg semmit nem tud csinálni.

Barátnőm amikor én dolgozok akkor elfoglalja magát, megcsináltam az egyik xbox 360 as konzolomat amit lomtalanításon találtam, azt neki adtam, vettem hozzá kábeleket meg kart hozzá plusz szereztem játékokat is ő azzal köti le magát amikor én nem vagyok szabad.

Volt amikor egyedül lement egy strandra csak úgy napozni. Szabadtéri strand volt, lement elment egy nyugisabb részre, napozott megmártózott majd hazament. Amikor korábban végeztem a munkahelyemen amikor rövid műszakos vagyok akkor volt főleg múlthéten hogy kimentem elé a strandra és én is megmártóztam a vízbe, majd napoztunk egy picit, lángosoztunk aztán hazamentünk.

Amikor meg szabad vagyok akkor mindig csinálunk valami programot.

Nekem van egy kevéske kis pénzem, amit összegyűjtöttem, és megbeszéltük hogy nem megyünk nyaralni, mert csak egyszer leszek itthon 1 hétig de akkor a szüleimmel megyünk le, az meg még sincs kettesbe a barátnőmmel, meg az igazából nem is nyaralás mert csak a nagyszüleim balatoni házát fogjuk akkor kicsit rendbe vágni én meg segíteni megyek inkább plusz sofőrnek mert anyagot viszünk és két autó kell hozzá...

Mi kirándulgatunk inkább olyan 1 napos kirándulások. Környéken rengeteg szép hely van, vagy ha úgy gondolunk beülünk az autóba és ami 1-2 órányira van város, vagy más hely akkor oda kimegyünk körbe nézni.

Barátnőmnek ez az utolsó nyara, és így akarja emlékezetessé tenni, én meg ahogy tudom munka mellett megoldom a dolgokat.

Ha esetleg kell még ötlet akkor írhatsz privátba és leírhatod hogy kb merre felé laksz, akkor adhatok ötleteket, amikhez szinte nem is kell pénz sem.

2013. jún. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát én is hasonlót szeretnék... nekem sincsenek sajnos barátaim, legalábbis a közelben nem igazán... :/


18/L (Baranya megye)

2013. jún. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Kedves kérdező, és kedves utolsó!

Menjünk le pár napra a Balatonra! :-D

2013. jún. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mikor induljunk :P
2013. jún. 26. 02:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Na igen, mikor megyünk? :D
2013. jún. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

No, bocsánat, hogy csak most írok.

Mikor lenne jó nektek? :-)


És hova szeretnétek menni, melyik helyre? A Balatonon elég nagy a választék. :D


Amúgy nem viccelek, tényleg jó lenne valamit összehozni. Ha gondoljátok, írjatok privátot! :-)

2013. jún. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!