Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy jó barátnőm, de pár...

Van egy jó barátnőm, de pár hete nagyon furcsán viselkedik, fura kijelentéseket tesz. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Gyakran utalgat arra, hogy milyen lehet meghalni. Többször megjegyezte, hogy "ha már nem leszek itt...". Olyanokat mondogat, hogy milyen jó lenne, ha ő szellem lehetne.

Nála már rákérdeztem, nem adott egyenes választ, csak nevetett rajtam, hogy túl sokat gondolkozok néha.

17 éves, és én nagyon félek, hogy tényleg van vele valami.


2013. jún. 23. 23:15
 1/6 Tina_ válasza:
100%
Történt vele vagy a családjával valami? Tudsz olyanról, hogy valami bántaná őt?
2013. jún. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A családjával nincs túl jó kapcsolata, csak a kishúgával, akit szó szerint imád, visz magával ide-oda, folyton játszik vele.

Szüleivel ha jól tudom, havonta ha egyszer beszélgetnek...

2013. jún. 23. 23:42
 3/6 Tina_ válasza:
100%
Szerintem ülj le vele és kezdeményezz egy beszelgetést. Jelezd neki, hogy neked mindent elmondhat. Hallgasd végig, kérdezd meg tőle hogy hogy van és hogy miért gondolkodik ilyeneken. Ölelgesd meg őt és mondd el neki, hogy szereted. Én ezt tudom neked tanácsolni. Nekem majdnem egy évig volt egy depressziós korszakom. Én akkor örültem volna a legjobban ha ilyeneket kaptam volna. Perszen volt egy személy aki mindig ott volt nekem. Tényleg nagyon jól tudnak esni. Sok sikert. :)
2013. jún. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
lehet csak egy kis figyelmet akar kiprovokálni tőled.
2013. jún. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma találkozunk, azt mondta, elmondja, mi a baj...
2013. jún. 26. 14:43
 6/6 anonim válasza:
mi volt a baj?
2013. júl. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!