Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Túlságosan ragaszkodom, ez...

Túlságosan ragaszkodom, ez taszíthatja?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 16 éves srác vagyok, és van nekem egy legjobb barátom. Egy évvel fiatalabb nálam. Nagyon szeretek vele együtt lenni, legszívesebben minden időmet vele tölteném. A szeretet amit érzek iránta, nagyon nagy, egyszerűen áááá, ilyen jó barátot elképzelni sem tudok. Viszont félek, hogy esetleg ő korántsem ragaszkodik hozzám ennyire, és esetleg ezzel eltaszíthatom... Hogy tudnám kideríteni, hogy Ő is ennyire kedvel-e engem, vagy így csak rontok a megítélésemen?
2013. jún. 24. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazából a túlzott ragaszkodás általában rosszul sül el, mert a másik fojtónak érezheti. Nem szabad egymáson lógni folyamatosan, akármilyen jó barátok is vagytok.
2013. jún. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van pont egy ilyen barátom, csak egy évvel idősebb nálam. Egy időben nagyon ráakaszkodtam aztán láttam, hogy ez így nem lesz jó és egy-két hétig nem beszéltünk. Most már megint beszélünk és minden olyan mint régen. A lényeg, hogy ne folyamatosan vele foglalkozz, legyenek más fontos dolgaid is, ne ő legyen az első.
2013. jún. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem van egy osztálytársam, aki bevallotta hogy szerelmes belém, de olyan szinten rám akaszkodott hogy már undorodom tőle...bár ez csak én vagyok, mások nem biztos hogy ilyenek.
2013. júl. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!