Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretnék egy lánynak egy...

Szeretnék egy lánynak egy levelet írni szülinapjára. Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés

Személyesen nem tudunk találkozni, mert tőlem nagyon messze lakik, viszont nagyjából minden nap beszélgetünk facebookon. Gondoltam akkor írok neki egy levelet a közelgő szülinapjára amit postán feladnék, hogy mégse annyi legyen az egész, hogy facebookon boldog szülinapot kívánok és kész...


Leírnám benne, hogy milyen lánynak ismertem meg, elhitetném vele, hogy nagyon jól néz ki, természetesen boldog szülinapot is kívánnék, és még sok dolgot ami biztosan tetszene neki.:)


Szerintetek ez jó ötlet lenne? Vagy illene küldenem valami picike ajándékot is mellé?


17 éves vagyok, a lány 16 lesz.:)


2013. jún. 24. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kedves ötlet, a lánynak biztosan tetszene. Személyesebb, mintha facebookon írnál neki. Szerintem az ajándék már nem olyan fontos, elég az, amit a levélbe írnál.
2013. jún. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
"elhitetném vele, hogy nagyon jól néz ki" ennek nincs sok értelem és semmi szükség rá, de a többi nagyon jó ötlet és egy pici ajándéknak is biztosan örülne.
2013. jún. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszaitokat, ment a pipa!:)


Szeretnék valami kis apróságot még adni neki, csak még nagyon gondolkoznom kell minek örülne.

2013. jún. 24. 18:55
 4/4 anonim válasza:
Hogy sikerült? :)
2016. júl. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!