Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek/készítsek barátomna...

Mit vegyek/készítsek barátomnak a 15. szülinapjára? (Kicsit több mint fél éve vagyunk együtt. )

Figyelt kérdés
Inkább romantikus fajta, szeretném ha valami aranyosat tudjak adni, de nem akarom hogy nyálas legyen. Segítsetek légyszi!!

2013. jún. 2. 14:03
 1/8 Emberek válasza:
én egy plüssmacit kaptam ajándékba a barátnőmtől. szerintem ha magad készíted, akkor az a legszebb, és legjobb ajándék :)
2013. jún. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) de ő készítette a macit??
2013. jún. 2. 14:07
 3/8 Emberek válasza:
igen nekem azt mondta ő maga csinálta. és látszik is rajta, hogy ez nem géppel készült
2013. jún. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez nagyon kedves:) csak az a baj hogy én nagyon béna vagyok és nem tudok ilyet csinálni
2013. jún. 2. 15:02
 5/8 Emberek válasza:
ha készíteni nem tudsz, nincs hozzá kézügyességed, akkoris adhatsz neki valamit pl.: párna, plüss, esetkeg ha vannak közös képek akkor képalbum idézetekkel aranyköpésekkel.
2013. jún. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem egy meglepi puszi jo lenne.
2013. jún. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Vetkőzz le, és ülj bele a farkába.
2013. jún. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

közös képeteket nyomtasd rá bögrére , párnára.

a maci ötlet amúgy tök aranyos:)

vagy amúgy pl. egy közös képeteket tedd bele egy keretbe és a keretre olyan dolgokat rajzolj, ragassz, írj amiket együtt éltetek át , együtt voltatok ott. vagy kapcsolatotok kezdetének dátumát vagy valami ilyesmi:) 16/L

2013. júl. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!