Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátom csak magának akar...

Barátom csak magának akar vagy véd minden rossztól?

Figyelt kérdés

Amikor összejöttem a barátommal minden jó volt. Vele is voltam és a haverokkal is. Igaz vagy egy kis távolság köztünk, de tudunk találkozni. De amikor jobban megismerte pár barátnőmet el akart tőlük húzni. Mindig mondta, hogy csak ki fognak használni, mert nem igazi barátnők és, hogy nézzem meg ott fognak hagyni a szarba meg ilyenek. Majd tényleg ilyesmi történt. A barátnőm nem segített nekem a másik barátnőm pedig kihasznált. Nem mennék bele a részletekbe, de ha valakit nagyon érdekel akkor privátba írjon. El is távolodtam a barátnőimtől. De szereztem más barátokat és velük nagyon jóba vagyok. Nem fikázzák a barátomat és nem utálják mint az előzőek. Az a bajom, hogy nem nagyon akar engedni bulizni. Hamar rá is jöttem, hogy miért. Irigykedett és ő is jönni akart. Meg is oldottam. De most a barátnőimmel akarok lenni csak nem tudom neki hogy megmondani. Nem akar engedni és ha fel is hozom akkor az van, hogy én mindenből kihagyom. (Dolgozik valamikor estig)

Mit csináljak? Bocsi, ha zavaros lett.

Volt valakivel hasonló? Kérlek segítsetek.

Köszönöm


2013. jún. 24. 13:15
 1/1 anonim ***** válasza:

nehogy már ennyire szabályozza az életedet... bizonyára ő is szívesen menne valamikor "kanbulizni", amikor a srácokkal összegyűlnek és szórakoznak, dumálnak, játszanak, buliznak, kocsmáznak akármi...

mondd azt neki, hogy az egyik csajszihoz mentek, lányos bulira, ahol neki semmi keresnivalója nincsen...

2013. jún. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!