Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok mit gondoltok egy...

Lányok mit gondoltok egy olyan fiúról, aki csak barátkozni akar veletek?

Figyelt kérdés

2013. jún. 4. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy nem akar többet, csak barátságot
2013. jún. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha a baráti kapcsolat szép lassan, rendesen alakul ki, akkor elhiszen és megértem. De ha rögtön "barátkozni akarok veled" meg "legyünk barátok" c. történettel kezd, akkor azért ott elgondolkodom, hogy tényleg csak annyit akar-e. Sajnos rengeteg olyan "jófiú" van, aki csak "barátkozni akar", de ha nem adja magát oda neki a lány x idővel később, akkor elmondja mindenféle szemét ringyónak, mert "biztos csak a bunkó mercis állatok kellenek neki, és ne meséljen nekem arról, hogy a rendesek kellenek neki, mert ééééén aztán rendes voltam, aztán mi lett a vége"... pedig messze nem történt volna így a dolog, ha nem hitette volna el a lánnyal, hogy ő csak barátkozni akar...
2013. jún. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik legjobb barátom csak barátkozni akart velem. Én se értettem, éreztem, hogy rám kattant, de legkiütöttebb állapotában sem tett volna velem semmit, aztán barátnője is lett, be is mutatta nekem is és ment tovább a barátságunk. Van ilyen..
2013. jún. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Örülök az új barátoknak.
2013. jún. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Örülnék neki,ha tőlem végre fiu i s akrna szimpla barátdágot :(((
2013. jún. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha egyébként tetszik, akkor megvisel.
2013. jún. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az nagyon cukiii... Én nejem a legjobb barátom fiú és mindent megbeszélünk egymással.
2014. jan. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha kedves meg ilyenek akkor én is kedves leszek hozzá, de csak akkor ha nem akar többet barátságnál.:)
2014. ápr. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!