Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért változnak meg így az...

Miért változnak meg így az emberek?

Figyelt kérdés

Megkerestem facebook-on a legjobb gyerekkori barátomat, akit már 7 éve nem láttam, mert elköltöztek. Egy darabig még találkoztunk, aztán már nem. Bejelöltem őt, visszaigazolt, én írtam neki egy üzenetet, hogy hogy van, mi van van vele, de nem válaszolt, majd rá egy hétre törölt az ismerősei közül. Valami nagy "skinhead" gyerek lett belőle.


21/F


2013. jún. 24. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Lehet csak kihullott a haja, és akkor már gondolta, hogy felveszi ezt az új stílust.
2013. jún. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, kitudja miken ment át ő is, te is. Nekem is vannak olyan ismerősök, akikkel régen haverok voltunk, most meg szinte köszönés nélkül megyünk el az utcán.


Meg biztos benne van az is, hogy manapság elvesznek az igazi emberi kapcsolatok, a facebook meg egy nagy baromság.

2013. jún. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tök jó, hogy érdeklődtél felőle. Sokan visszaigazolnak mindenkit hogy ismerős, aztán annyit nem kérdeznének a másiktól ha mondjuk összefutnak az utcán, hogy hogy vagy? Ő tényleg az ismerősöd volt és mégis...

Az az ő gondja, hogy így viszonozta. Nem minden ember ilyen. Én értékelem, ha régi ismerős tanusít érdeklődést irántam, jól esik, hogy nem felejtett el és még mindig érdekli mi van velem. :)

2013. júl. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!