Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A volt barátnőmnél van két...

A volt barátnőmnél van két könyvem, hogyan kérjem vissza?

Figyelt kérdés
Nem vesztünk össze,csak nagyon eltávolodtunk egymástól,és kerül ő is engem,megén is őt.Nem akarok vele újra jóban lenni..Akönyveimet meg szeretnémmár vissza..Nem szeretnék bunkó sem lenni.Lány vagyok,és simán csak a barátnőm,nem párkapcsolatról van szó.
2013. jún. 24. 21:09
 1/6 Nirata ***** válasza:
Egyszerű: nálad maradt, vissza tudnád adni?
2013. jún. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Odamész aztán visszakéred. Ennyi.
2013. jún. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megmondod neki, hogy ne haragudj, ha kiolvastad a könyveket,akkor szeretném, ha visszaadnád õket.
2013. jún. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van egy bestseller könyv, egy professzor írta. Az a címe, hogy: "A könyvvisszaszerzés rejtélyei"

Elég drága, de szerintem megéri. Nekem sokat segített.

2013. jún. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Kérd meg szépen, hogy adja vissza őket mert fontosak neked azok a könyvek.

Menj el hozzájuk amikor a szülei is otthon vannak és akkor kérd el, valószínűleg nem fog nagy jelenetet levágni.

Ha nem is lesztek jóba, egy pár mondatváltásba nem haltok bele.

Mond meg neki, hogy ha nem tér vissza az a kapcsolat ami volt, de legalább köszönőviszonyba maradhattok.

Gondolom ismered annyira, hogy tudod mit fog reagálni erre, ha szerinted rosszul reagálna akkor csak a könyvet kérd el, de szerintem mindenféleképpen állást kell foglalnotok ebben a helyzetben.

2013. jún. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Milyen könyvekről van szó? Mert ha pl. drága volt, akkor simán felhozhatod azt mentségnek, hogy azért mégis a tiéd és nem a semmiért adtál ki rá annyi pénzt ( ha meg ajándékba kaptad őket, akkor meg pláne van rá mentséged és jogos is, hogy vissza kérd)


Egyébként nekem is van olyan "ex" barátnőm, akinél ott maradt néhány dolgom miután lepattintott, de úgy voltam vele, hogy mivel nem is nagy értékről van szó és nem életbe vágóan fontos, hogy nálam legyen, ezért úgy döntöttem, hagy maradjon nála ( nem könyvről van szó)

2013. jún. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!