Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért tetszik ő mindenkinek?

Miért tetszik ő mindenkinek?

Figyelt kérdés
Lány vagyok 12 éves és az unokatesómnak (15 lány) tetszik egy fiú de nem valja be de látszik rajta h odavan érte... melesleg a fiú 19, ami nem lenne baj, de a 13 éves másodunokatesómnak is ő tetszik xD A fiú meg mondta nekik hogy én olyan cuki vagyok meg h szivesen megismerne jobban... amúgy helyes fiú meg kedves is csak drogos... meg mindenki szerint terjeszti is... de tagadja az egészet . Azóta már bejelölt FB-n is,de engem ne zaklasson a 19 éves fejével a kis pedofil xD most mit csináljak vele??? SOS + az osztálytársaimnak is ő tetszik
2013. jún. 25. 17:19
 1/7 anonim válasza:
Mond meg neki hogy szálljon le rólad;)
2013. jún. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 belbolyhocska válasza:
Hát először is... 12 vagy, tehát egy épelméjű fiú tényleg nem kezdene veled 19 évesen. Pedofilnak azért nem mondanám, de közel áll hozzá :D Mindenképpen mondd meg neki, hogy jól néz ki, de neked nem kéne, mert az unokatesóidnak, és a barátnőidnek is tetszik, és nem lenne szép dolog velük szemben... arról nem is beszélve, hogy drogozik (lehet, hogy csak rosszindulatú pletyka, de nem lehet tudni). Koptasd le egyszóval :)
2013. jún. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönom a válaszokat mindkettőtöknek! :) Ami azt illeti biztos, hogy drogozik, mert az egyik oszt.társam tesója látta őt mikor be volt szívva és azt mondta a gyerek hogy: szia csajszi! akár hiszed, akár nem, én Attila vagyok! úgyhogy xD ja meg egy másik másodu. tesóm látta mikor drogot vesz... :/ de amúgy tényleg nagyon aranyos fiú attól függetlenül, hogy kicsit pedofil xD meg mindig el szoktam menni unokatesómmal, másodunokatesómmal vele meg a 13 éves fiú tesójával sétálni és akkor is kedvesek de nekem egyik se jön be... mármint jól néznek ki de nekem nem tetszenek... :/ és az utóbbi időbe már sétálgatni se járok el velük, hogy leszálljanak rólam xDD
2013. jún. 25. 18:06
 4/7 anonim válasza:
az mégis milyen amikor jól néz ki, de nem tetszik? menjhaza
2013. jún. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
mekkora problémák
2013. jún. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
mi a kérdés?
2013. jún. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
4. válaszoló: az olyan hogy szep az arca és jó ruhákat hord de nem tetszik úgy...
2013. jún. 25. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!