Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az lehet, hogy valaki mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehet, hogy valaki mindenkinek tetszik?

Figyelt kérdés
Szóval én akikkel beszéltem, azok azt mondták, szép vagyok. Meg hallottam közvetetten is. Csak nem nagyon merek senkivel sem kezdeni, mert lehet, hogy ő pont csúnyának találna.
2013. máj. 5. 17:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Képet!
2013. máj. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Pain for Pleasure ***** válasza:
Szerintem olyan ember nem létezik, aki mindenkinek tetszik és ez így van rendjén :)
2013. máj. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
ez butaság.. biztos nem vagy csúnya.. mért lennél ? mért gondolod ezt?
2013. máj. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Van olyan,aki szinte mindenkinek tetszik,a tipikus "szomszéd lány",de szerintem az se 100%-os.


Ennek ellenére ne félj,mert ha meg sem próbálod,akkor nem tudhatod :)

2013. máj. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Kép!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. máj. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan nincs, aki mindenkinek tetszik.

Mások szerint szép lány vagyok, de tuti, hogy van olyan fiú, akinek mégsem tetszik, mert nem lehet általánosítani. Van aki a kemény rocker külsőhöz vonzódik, van aki a szöszi barbis lányokat részesíti előnyben,

2013. máj. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Aki szeretne képet, az írja levélbe hol lakik. Köszi az eddigi válaszokat! Ti ismertek olyat, aki mindenkinek bejön?
2013. máj. 5. 17:25
 8/21 anonim válasza:

[link]

ha valakinek ez nem tetszik, az vagy lány vagy meleg:D szóval szerintem van olyan aki mindenkinek tetszik

2013. máj. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Csak tényelg félek, hogy gázul nézek ki. Pedig adok magamra, meg azért az arcom nem olyan hűde csúnya, de tudok előnytelen fejeket vágni. És van pár lány, akik úgy tűnnek, mintha mindenkinek bejönnének.
2013. máj. 5. 17:28
 10/21 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok de nekem is "tetszik" megan fox :)...


Szerintem olyan nincs, hogy mindenkinek tetszik, max olyan van, hogy mindenki elismeri, hogy szép. De attól még, hogy azt mondom egy pasira/csajra, hogy jól néz ki, még nem biztos, hogy kezdenék vele, mert lehet, hogy a kisugárzása nem jön be, vagy egyéb dolgok miatt.

2013. máj. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!